Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

19.Novembris, 2022

Vēstule no Zuzes un Dālijas!

Nolēmām padalīties, kā mūsmājās iet kaķmeitiņām, kuras adoptētas Dzīvnieku Draugā.

2021.gada aprīlī mūsu ģimeni papildināja pelēks laimes kamoliņš-Puma (patversmē dēvēja par Zuzi). Pie sava vārda tika praktiski uzreiz. Viss bija jāmedī kā lielam kaķim,ne mirkli nebija miera.
Ar laiku sapratām,ka Pumai vajag kompanjonu, jo vecā kaķene vairs netur līdzi viņas enerģijas līmenim. Lēnā garā izskatījām dažādus sludinājumus, taču līdz galam īstais mincis tā arī sirdī neiekrita. Nezinu, liktenis vai sakritība,bet attapos atkal Dzīvnieku Drauga mājaslapā, kur ieraudzīju mazo, raibo bērniņu. Klikšķis nostrādāja,un sapratu,ka jābrauc pakaļ! Tā nu mums pievienojās trešā kaķenīte-Blusa. (Patversmē iesaukta par Dāliju) Blusa, jo bija pavisam maziņa salīdzinot ar abām lielajām kaķenēm. Turklāt lēkāja un koda,kam vien varēja- īsta Blusa! 
Nu mājās vairs nav ne mirkļa klusuma un garlaicības. Abi duracell zaķīši no pirmās dienas uzvedas kā mūžību kopā pavadījušas-skraida, spēlējas, apmainas ar ēdiena šķīvīšiem (ja nu otrai ielikts kas gardāks).
Vēlamies pateikt milzīgu paldies par šiem abiem kaķu bērniem. Un milzīgu paldies par Jūsu darbu, ko darat dzīvnieciņu labā!
Pielikumā mūsu dāmu bildes ieskatam,kā paaugušās!