Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

23.Janvāris

Vēstule no Grietas jeb Pīkas!

Sveiki! Pagājušo sestdien no Jūsu patversmes paņēmām mazo kaķenīti Grietu,kas nu jau pārkristīta kā Pīka, jeb π-ka . Vēlējāmies pastāstīt kā mums pa šo nedēļu ir gājis.

Viss sākās ar pierašanu pie jaunās vietas un jaunajiem saimniekiem. Sākotnēji piesardzīgi tika aplūkotas jaunās telpas, nedaudz baidoties arī no mūsu klātbūtnes. Ar uzslavu gan Jums, gan viņai, ļoti priecājāmies, ka bez problēmām viņa saprata, kur atrodas viņas labierīcības.

Pirmajās naktīs viņa ne labprāt gulēja mums tuvumā, labāk drošā attālumā, bet tomēr  tā, lai esam viņas redzeslokā. Nākamajā rīta mēs uzzinājām par viņas jauno mīļāko spēli-kur paslēpusies Pīka. Par savu vientulības saliņu viņa atrada pagulti un virtuves skapīšus. Prasmīgi bija noslēpusies un kādu laiku mums nebija ne jausmas, kur ir viņas slepenā miga.

Šobrīd varam teikt, ka gulēšanas paradumi ir mainījušies un nu jau droši guļ pie mums gultā vai kaut kur blakus. Arī rokās dodas mierīgāk un labprāt mīlinās. Esam atraduši laikam viņas mīļāko barību, no kuras arī nav gāzītes kā no iepriekšējās.

Kopā mums ir ļoti jautri, jo pēs snaudas un brokastīm/vakariņām ir diezgan kārtīgi jāizskraidās un jāparotaļājas, lai atkal varētu doties čučēt.

Rītos Pīka ir uzņēmusies modinātāja lomu un neļauj mums aizgulēties, jo ir taču viņas brokastu laiks un nav ko saimniekiem slinkot ilgāk par 8:00.

Pīkai ir savs raksturiņš-visam jābūt pa viņas prātam, ja nē, tad apvainosies un skatīsies ar piktu skatienu un nobļaus nelaipnu ņau. Bet pēc tam jau padosies un piedos, un nāks mīlināties. Viņa labprāt gozējas visos spoguļos un priecājas par savu daiļo atspulgu.

Turpinam gan mēs, gan viņa aprast viens ar otra stiķiem un niķiem un padaram savu ikdienu mīļāku,siltāku un jautrāku.

Ar sveicieniem,

Solvita,Mairis un Pīka.