Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

19.Janvāris, 2018

Vēstule no Džūnas un Beatrises!

Sveiciens no Džūnas un Beatrises, kuras mūsu dzīvē ienāca 2017.gada pēdējās dienās.

Meitenes pamazām adaptējas. :)

Džuncis ir ļoti ziņkārīga un palaidnīga, viņa jau dzīvojas pa dzīvokli samērā droši. Šad tad ir pat atnākusi mūs apraudzīt naktī gultā. Ir liela pļāpa, mīl parunāties. Jau ir norādījusi uz nepieciešamību pēc remonta guļamistabā, paplēšot tapetes. Domājams, ka pārrunas deva rezultātu, jo tapetes vairāk nav plēstas. Ļoti rotaļīga, pati ķeksē rotaļu spalvu kociņu, skatās acīs un prasa, lai ar viņu paspēlējas.

Betiņa pagaidām ir vēl diezgan kautrīga, pamatā dzīvojas pa savu kaktiņu aiz mājiņas. Toties, kad "studijā" parādās konservi, Bečuks uzreiz staipīdamies lien ārā :) Kad mēs neesam mājās vai ilgāku laiku esam bijuši mierīgi (meitenēm nepatīk straujas kustības), tad arī viņa izlien apgaitā vai pamainīt guļvietu (kā var redzēt bildēs). Abas meitenes ir ļoti mīļas murrātājas, bet rokā (klēpī) pagaidām vēl nedodās. Tāpēc nagi viņām tā arī nav apgriezti. No tā visvairāk cieš mūsu rokas, jo abas mīļuma uzplūdos vienmēr "mīca mīklu" :)

Savā starpā meitenes ir neteiksim ka draudzīgas, vairāk neitrālas. Kad Džūna pārāk uzmācas Betiņai, viņa vienkārši paskatās un Džuncis jau skrien prom. Bet gulēt tuvumā mēdz bieži. Ļoti ātri sapratām, ka konservi jāliek katrai sava bļodiņā (savādāk Džūna paliek bez). Arī tad, Betiņa pēc savas bļodiņas izēšanas ir jāizklaidē, kamēr Džūna vēl ēd, savādāk māsa ņem virsroku :) un Džūna vienkārši tiek nostumta malā. Kaut gan Džūnai vairāk interesē "mērcīte" no konserviem, nekā paši konservi. Ja "mērcītes" nav, tad viņa bieži pat izvēlas sauso barību.

Pateicībā, Džūna, Betija, Liene un Jānis.