Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - 10.00 līdz 16.00;

Otrdiena - 10.00 līdz 18.00;

Trešdiena - 10.00 līdz 16.00;

Ceturtdiena - SLĒGTS;

Piektdiena - 10.00 līdz 18.00;

Sestdiena - 10.00 līdz 17.00;

Svētdiena - SLĒGTS

30.Decembris, 2020

Vēstule no Džesikas!

Sveicināti, Dzīvnieku draugi! Pagājis mēnesis jaunajās mājās un es joprojām esmu un palikšu Džesika :)

Dzīvoju rātni un palaidnības nedaru (dažreiz naktīs gan paņaudu). Kad ierados šajā mājā, pateicu, lai manu kastīti noliek vannas istabā – mani paklausīja. Nagus asinu speciāli man sarūpētajā patieva baļķa atzāģējumā – uz tā var arī pagulēt. Vispār jau man gulēt patīk visur – uz grīdas, uz galda, uz dīvāna, dažreiz uz palodzes, vismīļākās ir nelielas kartona kastes – tajās var ērti iespiesties.
Man tagad ir biezs un mīksts kažociņš un ar veselību viss ir kārtībā – noderēja manas jaunās ģimenes pieredze ar alerģisku suņu meiteni (man viņa ne pārāk patīk, bet pie vietas ir nolikta). Pārsvarā es ēdu dažādas vistas daļas bez ādas un bez kauliem (kakliņus gan nedaudz graužu) un liellopa gaļu – ļoti garšīgi! Sauso barību man dod maz (gardumu vietā) un katrs gabaliņš ir jānopelna – jānoķer vai no kaut kurienes jāizķeksē ar ķepu. Pēdējā laikā izskatās, ka stingrāk tiek limitēts apēstā daudzums un mani diedelēšanas mēģinājumi ir ne īpaši sekmīgi – šķiet, ka negrib, lai es būtu apaļa ;)
 

Vislabāk jūtos, kad tuvumā ir cilvēki un viņiem brīžiem šķiet, ka es uzvedos kā sunītis. Atzīstos, vienreiz gadījās atnest atpakaļ papīra piku, ar kuru es spēlējos. Esmu ļoti ziņkārīga un ļoti mīlīga, nedaudz arī murrāju.
Dzīvesprieku un laimi Dzīvnieku draugiem Jaunajā 2021.gadā!