Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

3.Jūnijs, 2014

Vēstule no Dorijas (tagad Mades)

Ir apritējuši nepilni 3 mēneši, kopš Doriju ieraudzījām patversmē. Todien Dorija mūs apbūra ar savu rotaļīgo un mīlīgo dabu. Sapratām, ka tieši šī ir kaķenīte, ko ļoti vēlamies vest sev līdzi uz mājām. Un kā vēlāk izrādījās, šī intuīcija sevi attaisnoja pilnībā.

Tā kā kaķenītes dzīvē tika pārškirta jauna lappuse, un viņa tika pie jaunām mājām, nolēmām, ka jaunā dzīve jāsāk ar jaunu vārdiņu. Tā Dorija kļuva par Madi.

Šo trīs mēnešu laikā, kopš Made dzīvo pie mums, viņa no nedaudz bailīgas, bet ļoti zinātkāras kaķu meitenes ir pārtapusi par mājas saimnieci. Made mūsu mājā ir kļuvusi par centrālo personu. Viņas kāre rotaļāties, mīlēt un tikt mīlētai viennozīmīgi ir spilgtākās rakstura iezīmes. Made vienmēr steidz sagaidīt saimniekus no darba. Tiklīdz veras durvis, Made kā liela aktrise noguļas uz muguras un steidz izrādīt, cik ļoti ir gaidījusi mājās un ka tieši tagad ir īstais brīdis pabužināt viņas kažoku vai pakasīt aiz autiņas.

Tiklīdz Made pamana, ka kāds no mājiniekiem iekārtojies dīvānā, tā steidz ieņemt vietu tieši klēpī, no kura izkāpt ir gatava tikai galējas nepieciešamības gadījumā.

Nevar nepieminēt, ka kaķu meitenes zinātkāre arī nav mazinājusies, jo viņa izmantos katru izdevību, lai izpētītu, kas atrodas skapī, kam nejauši palikušas neaizvērtas durvis, vai maisiņā, ko saimnieki tikko kā pārnesuši mājās.

Mades ikrīta rituāls ir nepārprotami, ar skaļu ņaudienu darīt zināmu, ka ir pienācis brokastu laiks. Bet, kad maltīte ir ieturēta, Made labprāt gozējas saulīte uz palodzes un ļaujas garāmgājēju apbrīnai, par kaķenes graciozitāti un skaisto kažoku.

Varam teikt, ka Made mūsu mājās ir ienesusi jaunas krāsa, daudz prieka un mīlestības, kas nenoliedzami ir abpusēja. Varbūt mūsu pozitīvā pieredze kādu citu potenciālu suņu vai kaķu saimnieku var iedrošināt izvēlēties dzīvnieku tieši no patversmes. Made piekritīs, ka sākotnēji draudzība, kas sākusies patversmē, ir nopietns uzticības iemantošanas process. Bet vēlāk kopā dzīvošana pārvēršas patiesā draudzībā! Un mums ir liels prieks, ka tagad pasaulē par vienu laimīgu kaķu sirsniņu vairāk!

Ar sveicieniem,

Made un viņas mājinieki