Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

13.Februāris

Vēstule no Ances (agrāk Asjas)

Sveiciens Dzeltenajā Suņa gadā!

Gribu Jūs visus no „Dzīvnieka Drauga” sveikt iesākot jauno Suņa gadu – gan visus četrkājainos, gan divkājainos. Lai arī minkas tā īpaši nedraudzējas ar rējējiem, tomēr ar prieku sagaidu Suņa gadu, jo jūtos ļoti pasargāta no tiem suņiem un esmu par to priecīga!

Nu jau mazliet vairāk par trim gadiem dzīvoju Daugavas viņā krastā – tuvējā Maskavas forštatē un esmu vareni naturalizējusies un ieguvusi jaunu identitāti – tagad mani sauc par Anci, agrākās Asjas vietā.

Pa vasaru uz kādām dažām nedēļām aizbraucu uz fazendu – Bandavas novadu starp Suitu novadu un Ķoniņciemu. Tur es gatavojos šovasar atkal saelpoties svaigu gaisu un palūkoties, kā laidelējas visādi lauku lidoņi – mušas, spāres, kamenes un citi pa gaisu skrejoši kukaiņi. Man te nesen nopirka jaunu kaķu pārvadājamo kasti. Jauna un droša, bet man īpaši nepatīk, ka mani iespundē kādā kastē un tad ved kaut kur nezināmā virzienā.

Ar manu iepriekšējo kasti saimnieks uz „Dzīvnieku Draugu” aizveda vienu nelaimīgo kaķu mammu ar mazuli – Kengu un Rū, kuri bija bez mājām. Tagad redzu, ka viņi atraduši sev jauku mājvietu. Prieks!!!

Ņaudīgs sveiciens no Ances (agrāk Asjas)!