Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

11.Aprīlis, 2018

Sveicienus sūta Kapteinis Zolts!

Sveiciens "Dzīvnieku drauga" ļaudīm! :)

Šeit Jums raksta kaķa Teodēna saimnieki (kurš pie jums mita ar vārdu Kapteinis Zolts un mūsu mājās nonāca janvāra sākumā). Ir pienācis pēdējais laiks pastāstīt, kā tad zvēram iet.

Kāpēc Teodēns? Tas ir vārds, ko nesa kāds karalis "Gredzenu pavēlniekā" un, lieki piebilst, ka pelēkais zvērs ir kļuvis par mūsu mājas karali.

Mūsu mājās kaķēns nonāca esot pusotru mēnesi vecs. Pirmajā dienā viņam vajadzēja labi ja desmit minūtes, lai visu izložņātu, apošņātu, noskaidrotu, kur dod ēst un kur stāv kastīte. Pēc tam? Pēc tam, uzreiz, atklājās, cik sociāls bija šīs kaķu bērns. Pirmajā naktī mēs attapāmies ar Teodēnu pie/uz/aiz sevis :) Un tā visas nākošās naktis.

Tagad mūsu zēns ir izaudzis. Brangs, ļoti spēcīgs un ļoti drošs (par to drošumu gan viņam nekad nav bijis jāsūdzas). Mīļākā vieta - jebkur, kur saimnieki. Vai, kur silti. Zem radiatora, uz skaņas pastiprinātāja. Patīk izaicinājumi. Piemēram, kāpēc gulēt gultiņā, ja var gulēt uz ... veļas žāvētāja? Kaķa saimnieks ir mūziķis. Nesen atklājām, ka runča iemīļota guļvieta ir saimnieka akustiskās ģitāras soma (to mēs atklājām pēc tam, kad bijām runci meklējuši labi brīdi, bet viņš no turienes lēni un slinki izkāpa, nesaprotot, kas notiek un kas par satraukumu).

Teodēns ir neparasts kaķu jaunietis. Viņam neinteresē ne nopirktais kaķu namiņš, ne kaķu zāle, bet patīk dzīvoties viņa personīgajā papīra maisā. Viņam ļoti patīk ūdens. Tas brīdis, kad dušojoties atklāj, ka neesi viens, bet tev pie kājām pa ūdeni plosās vannasistabā ielavījies kaķis, ir tāds neparasts.

Ar šo kaķuli nekad nebūs garlaicīgi. Pielikumā maza kolāžiņa ar kaķi uz veļas žāvētāja. :)