Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

8.Janvāris

Sveicieni no Vilmas!

Sveiki, Lūdzāt padalīties ar info kā mums gāja pēc Vilmas adopcijas decembrī.

Decembra beigās, Ziemassvētku laikā es ar draugu un brālēnu ieradāmies pēc Vilmas, kuru plānojām iekārtot pir vecāsmammas dzīvoklī, taču dažādu apstākļu sakritības vai nesakritības, Vilma nonāca pie maniem vecākiem dzīvoklī. Braucot ar auto vairāk kā 1.5 stundas Vilma bija klusa un kārtīga, it kā zinādama, ka dodas uz jaunām mājām :)

Ir pagājušas nepilnas 3 nedēļas un Vilma ir sākusi jaunu dzīves posmu ar vārda maiņu uz Pūciņa. Pūciņa pirmās dienas bija mazlier sabijusies un aizsardzības vieta bija zem gultas. Taču pienākot trešai dienai, Pūciņa jutās drošāk un sāka iepazīt savu jauno teritoriju dzīvoklī un tā saimniekus. Pūciņa ir ļoti kārtīga, tīrīga. Īpaši iecienījusi asināt nadziņus pie viņai paredzētā dēlīša. Pūciņa, neskatoties uz savu vecumu ir aktīva uz spēlēšanos ķerot punktiņu ko pavada lāzers. Ja pasaka “nāc šurp” viņa sekos saimniekiem līdzi pa visām trīs dzīvokļa istabām kā sunītis. Viņa ir mīļuma iemiesojums, jo ikvakaru ieguļās kādā no saimnieka klēpja un kopā skatās TV. Vai izvēlās alternatīvu uz siltiem radiatoriem laiski izlaižoties pāri.

Tātad abas puses - jaunie saimnieki un Pūciņa- ir pieņēmušas viena otru.

Esam visi laimīgi pieņemot Pūciņu (ex.Vilmu) Pievienoju Pūciņas foto - dodoties no patversmes uz jaunām mājām un pārējās foto no jaunās dzīvesvietas.

No sevis vēlos pateikt lielu paldies meitenēm, kuras strādā patversmē. Lielisks serviss, atbildēja uz visiem jautājumiem. Izturību, pozitīvismu Jums visiem Jaunajā gadā. Veselību un jaunas mājas visiem patversmes dzīvniekiem :)