Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

10.Aprīlis, 2018

Sveicieni no musketiera Portosa!

Labdien!

Sūtu Jums sveicienus un laba vēlējumus! Ceru, ka visi esat pie labas veselības un noskaņojuma!

Rakstu, lai nodotu sveicienus no nesen adoptētā runčuka Portosa (viens no trīs musketieru brālīšiem), kas gan tagad ir pārkristīts par Lūkasu un bieži saukts arī par Lūsi, jo gan paši, gan draugi un radi saskata viņa sejā līdzību ar šo dzīvnieku :) Lūkass ir ļoti labi pie mums iedzīvojies un apguvis katru mājas paksi. Sākumā bija sabijies un sēdēja zem dīvāna. Ļāvām viņam lēnām un sev vēlamā tempā iejusties. Aptuveni pēc trīs dienām bija gatavs doties mājas iedzīves iepazīšanā.

Puķes ir izravētas pamatīgi un no dažām palikuši tikai kāti, bet kopumā par Lūkasu varam teikt tikai to labāko. Ir ārkārtīgi mīļš un šarmants runcis! :) Ar prieku sagaida viesus, kas mums ir neierasta vīzija, jo mājās ir arī kaķu madāma Klēra, kura pirms 14 gadiem tika paņemta tieši no Jūsu patversmes Candera ielā. Klēra raksturā ir pilnīgi pretējs dzīvnieks. Tagad jaunais runcis mums ir atvēris acis, cik ļoti Klēra mūs visus bija likusi uz ausīm un vadījusi pēc sava rakstura un gribas! :D Līdz ar to tagad lielākais ikdienas izaicinājums ir salabināt šos divus dzīvniekus. Klēra ir noskaņota visai nedraudzīgi, bet izskatās, ka Lūkass to uztver kā spēli. Pirmo reizi redzu tādas attiecības, kurās vienam otra puse tik ļoti patīk, bet otram dusma un šņāciens sejā. Piemērojam dažādus psiholoģiskos salabināšanas pasākumus un sekojam līdzi nagu griešanai, lai tādi beznagu pliķi vien sanāk. Tā te iet mūsu runcim ar kaķeni. Lūkasam jau dikti gribās draudzēties, bet panākumi nāk lēnām un pakāpeniski.

Pielikumā nosūtu pāris bildes, kas apliecina, ka abi no Jums adoptētie kaķi ir labi aprūpēti un mīlēti! :) Ir pat dažas pierādījumu bildes, kur Lūkass un Klēra atrodas mazā distancē, līdz ar to ir cerība, ka kaut vai pēc ilgāka laika varētu iestāties lielāks pamiers.

Liels paldies par Jūsu darbu! Jūsu misijas dēļ mūsu mājās par garlaicību sūdzēties nevar! :)

Lai pavasaris nāk lieliem soļiem!

Mjau no mūsu abiem kaķiem!

Ar cieņu,

Līga, Edgars, Klēra, Lūkass