Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

26.Februāris

Sveicieni no Beķera!

Sveiciens "Dzīvnieku drauga" kolektīvam!

Pirms nepilnas nedēļas patversmē "Dzīvnieku draugs" adoptējām Beķeri (jebšu Moricu kā esam nodēvējuši viņu tagad) - mazliet tramīgu, bet neatvairāmi skaistu kaķu jaunieti. 

Pirmajā vakarā Morics bija pārbijies - atrada siltu vietiņu zem radiatora, kur arī visu vakaru pavadīja, slepus vērojot apkārtni no drošā patvēruma.

Ar uzmanības apliecinājumiem neuzbāzāmies un tas atmaksājās - nākamajā dienā, visu drosmi saņēmis, Morics izbāza galvu no sava novērošanas štāba. Nākamajā dienā jau sadūšojās pienākt klāt. 

Un tā pa mazam solītim katru dienu līdz tagad, sestās dienas vakarā Morics jau ir gatavs draudzībai un glāstiem, ko sagaida ar tik nelielam kaķim negaidīti skaļu murrāšanu. Sācis arī atsaukties un saprast ledusskapja lomu dzīvē. 

Jā, klēpī vēl neguļ. Jā, šad tad sabīstas bez pamatota iemesla. Bet ir pagājušas tikai sešas dienas, kurās noticis milzīgs progress un izskatās, ka abas puses par satikšanos kopumā ir apmierinātas. :)

 

Katrā ziņā milzīgs prieks, ka nenobijāmies dot mājas kaķim, kas uzreiz neieritināsies klēpī ar svētlaimīgu murrāšanu, kam pierašanai vajadzīgs laiks, miers un sapratne - tas ir bijis tā vērts, jo Morics ir burvīgs!

 

Lai īstās mājas izdodas atrast arī citiem "Dzīvnieku drauga" minčiem!

Agnese.