Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

10.Marts

Murka ir tikusi pie jauna vārda un sūta vēstuli!

Ir pagājis jau vairāk kā mēnesis, kopš paņēmām kaķenīti Murku, tāpēc gribēju Jums uzrakstīt par to, kā mums iet.

Kaķenīti esam pārdēvējuši par Pūci, jo viņai ir lielas acis un diezgan pūcīgs prāts :) Tomēr ikdienā vairāk saucam viņu vienkārši par Minku, Peli vai visādos citos mīļvārdiņos. 

Pūce jūtas šajā mājā un ģimenē kā galvenā. Pat ģimenes tētis tiek uzskatīts par mazāk svarīgu, jo viņa brīvi guļ tēta divās svarīgākajās vietās  - datorkrēslā vai uz datorgalda. Kad viņai tiek palūgts atbrīvot krēslu vai galdu, tad viņa šos lūgumus ignorē un neiet prom. Tad tētis sāk viņu bakstīt un apzināti kaitināt, jo ir interesanti vērot, kā Pūce paliek dusmīga - pieglauž ausis, sāk mest ar ķepu un šņāc. Bet izskatās, ka šāda rotaļa viņai pat patīk! 

Pūcei ļoti patīk gulēt uz palodzes un ēst uz tās augošā istabas auga garās lapas. Saprotam, ka viņai prasās kādi zaļumi, tad nu tagad nopirkām sēklas un audzējam kaķa zāli.

Pūcei ļoti patīk asināt nagus uz mūsu mēbelēm, daudz jau ir paspējusi saskādēt, bet mēbeles jau ir vecas un tāpēc nav ļoti žēl. Tagad nopirkām viņai speciālu guļamvietu un kaķu nagu asināmo (divi vienā), kas ir no presēta kartona. Tur viņa tiešām mīl asināt nagus.

Tagad mums mājās ir arī mazs klēpju sunītis, ko draugi ir iedevuši uz laiku, kad paši ir izbraukuši ārpus Latvijas. Šī, starp citu, ir jau 2.reize, kopš Pūce dzīvo pie mums. Pirmajā reizē gāja traki, jo tad suns rēja uz Pūci, un viņa tam meta ar ķepu, tad nu mēģinājām viņus izolēt vienu no otra. Šajā otrajā reizē, liekas, ka viņi jau ir pieņēmuši šo situāciju un spēj mierīgi līdzās pastāvēt. Situācijās, kad iet viens otram garām, suns vairs nemetas virsū kaķim ar savu riešanu. Pūce gan uzmet spalvu, draudīgi skatās virsū un rūc dobjā balsī. Arī suns ir sapratis, kurš galu galā mūsu mājās ir galvenais un ka var dabūt ar ķepu no kaķa :)

Vēl mums ir atklājums, ka kaķi māk gulēt uz muguras! Pūce ļoti bieži guļ uz muguras, un saka, ka tas esot augstākais apliecinājums tam, ka kaķis jūtas labi un droši. Tiesa gan, tagad, kad ir suns, šāda gulēšanas poza nav novērota, bet gan jau tā atgriezīsies, kad suns būs prom.

 

Pielikumā nosūtu Jums 2 bildītes ar Pūci.

 

Ar sveicieniem no Pūces un pārējās ģimenes!