Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

13.Marts, 2017

Maksīša vēstule!

Mūsu ģimene šogad sagaidīja Ziemassvētkus kuplākā skaitā. Rudens pusē mēs kļuvām bagātāki par vienu melnu, mīļu, skaistu, lielu, saprotošu, gudru un dzīvelīgu runci vārdā Maksis

Par to mēs gribējām pateikt siltus paldies vārdus visam patversmes kolektīvam, kā arī Dacei par atbalstu visā procesā un mūsu mīluļa pagaidu māju jaukajai saimniecei Violetai. Paldies par jūsu visu darbu šo dzīvnieku glābšanā. Un paldies par doto iespēju mums viņus satikt, satikt un pieņemt. Jūs visi kopā esat tas burvīgais ceļš, kas mūs saved kopā! Spēku, enerģiju, pacietību un neizsīkstošu mīlestību ik solī!

Tā bilde, ko ieraudzījām patversmes mājas lapā izteica visu. Vairs netika meklēts un skatīts neviens cits iespējamais mūsu ģimenes draugs un mīlulis. Vienīgi tika nopietni pārdomāta atbildība un iespējas uzturēt un aprūpēt. Galvenais, lai mēs iepatiktos un Maksis mūs pieņemtu.

Pašlaik varam ar prieku rakstīt, ka Maksis mūs ir pieņēmis. Mēs kopā esam laimīgi! Laimīgi sagaidīts Jaunais Gads.... Dzīvot kopā tālāk mīlot un cienot viens otru. Spējot novērtēt to, kas mums ir dots!

Ko mīļi vēlam arī Jums visiem, visiem pārējiem! Patiesā cieņā Maksis, Ēriks, Evija .