Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

11.Marts, 2017

Končiņai klājas kā īstai konfektītei!

Meitene kļuvusi par vienu palaidnīgu kaķu dāmu!

Lec pa galdiem un skapjiem - jo augstāk, jo labāk! Guļ izlietnē, apavu skapī, drēbju skapī, visās gultās, spaiņos un kastēs. Kas plauktā traucē - to nomet lejā. Skrien ar visiem kopā un ar bērniem spēlē paslēpes. Aicinot spēlēties, lec kājās ar tik mīkstām un maigām ķepiņām, ka pat rāties grūti, lai arī vajadzētu.

 

Nekāda lielā klēpī sēdētāja Končiņa nav, tomēr ir mīlīga - visus sagaida mājās, samīļo un pieglaužas. Lai kur arī dzīvoklī mēs būtu - seko līdzi un turpat vien guļ, ik pa brīdim noglaužas gar kājām un prasa samīļot. Pa nakti guļ kājgalī vai uzlien man vai vīram uz sāna.

 

Lai cik dīvaini arī nebūtu - ēd tikai un vienīgi no savas bļodiņas.Uz galdiem var stāvēt jebkas - pārkāps pāri kā traucēklim. Ir diezgan izvēlīga - ēd to pašu sauso barību un viena veida konservus; gaļu līdz šim ēst atsakās. Nu, ik pa brīdim piedāvāšu - varbūt iegaršosies. Ūdens bļodiņa tiek izmantota tikai ārkārtas gadījumos - ja ir izdzerts viss ūdens, kurš palicis bērnu vannas mantās. Esmu pasākusi atstāt uz grīdas kuģi, pielietu pilnu ar ūdeni.

 

Ar austiņām viss ir kārtībā - spalva ataug, nekādu jaunu pleķu nav - krāšņu kaķi Jūs man ļāvāt iegūt :) Būs kaķei stress bijis no jaunām mājām un trokšņainiem bērniem.

 

Vārdu sakot, Končai klājas labi, mēs viņu mīļojam un viņa mīļo mūs.