Asini prātu un palīdzi dzīvniekiem!


Iepazīsti “Doggie Chess” - pasaulslavenās multimediju mākslinieces un dzīvnieku aizsardzības aktīvistes, bītla Džona Lenona atraitnes Joko Ono un Eiropas dzīvnieku aizsardzības organizāciju sadarbībā izstrādātu iPad un IPhone spēli, kas vienlaikus ir arī labdarības projekts!

Šahs un suņi ir bijuši līdzās cilvēkiem tūkstošiem gadu un ir neatņemama civilizācijas daļa. Aizraujošā 3D spēle “Doggie Chess” tos abus apvieno vienā, sniedzot cilvēkiem ne vien intelektuāli piesātinātu nodarbi, bet arī atbalstot dzīvnieku aizsardzības organizācijas visā Eiropā, tostarp arī “Dzīvnieku Drauga fondu”.

“App Store” no Latvijā reģistrētas IP adreses par 2,99 eiro lejuplādējot spēli “Doggie Chess”, Tu ziedosi 20% no samaksātās summas “Dzīvnieku Drauga fonda” atbalstam. Ja lejupielādēsi spēli no citas valsts IP, ziedojums nonāks dzīvnieku aizsardzības organizācijai, kura piedalās projektā no šīs valsts.

Lejuplādē Doggie Chess savam IPad un Iphone šeit!

Kā lejuplādēt:

  • Lejuplādē bezmaksas Yoko Chess App no ITunes
  • Izvēlies Doggie Chess.
  • Izvēlies ‘Pirkt’ (2.99 EUR).
  • Pieraksties (vai izveido Apple ID).
  • Apstiprini iegādi.
  • Spied OK un sāc spēli!

“Doggie Chess” figūru tēli ir reāli suņi, kas dzīvo Īrijas dzīvnieku aizsardzības organizācijas DSPCA patversmē Dublinā. Tie aicina: “Nepērc, bet adoptē!”, atgādinot, ka Eiropas dzīvnieku patversmēs dzīvo tūkstošiem dažādu šķirņu, krāsu un raksturu suņi, starp kuriem ikviens var atrast savu īsto un vienīgo četrkājaino draugu.

“Doggie Chess” ir daļa no plašākas Joko Ono iniciatīvas “Chess”, kuras mērķis ir attīstīt sabiedrības kritiskās domāšanas spēju kā vienīgo veidu, lai risinātu mūsdienu izaicinājumus.

Uzzini vairāk un lejuplādē Doggie Chess šeit!