Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

 

Naudas ziedojumi

Tu vari ziedot mums tiešsaistē mūsu mājas lapā vai portālā "Ziedot.lv", vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības "Kristīnes Čilveres dzīvnieku drauga biedrības" kontu:

Biedrība "Kristīnes Čilveres dzīvnieku draugu biedrība"

Juridiskā adrese:

Fr.Candera iela 4, Rīgā, LV-1046
Reģistrācijas Nr.:
40008232186
Banka
AS Swedbank
Bankas kods/konta Nr.:
HABALV22, LV71HABA0551039535066

Cita palīdzība

Ir daudz veidu, kā Tu vari palīdzēt „Dzīvnieku draugam” sasniegt mērķi un nodrošināt vislabāko aprūpi un palīdzību cietušajiem un bezsaimnieku dzīvniekiem.

  • Adopcija. Adoptējot kaķi (ziedojuma summa - 45eur) no patversmes „Dzīvnieku draugs” vai nosūtot potenciālo adoptētāju uz mūsu patversmi, Tu palīdzēsi atrast mājas mūsu aprūpē esošajiem dzīvniekiem un atbrīvot vietu citiem grūtībās nonākušajiem. Informāciju par adopcijas procedūru var saņemt pa tālruni 67500491, patversmes mājas lapā vai apciemojot patversmi.
  • Brīvprātīgā palīdzība. Laiks un darbs ir tikpat vērtīgs kā nauda un pat vērtīgāks, jo sirds siltumu nevar nopirkt, bet tas patversmes dzīvniekiem ir visvairāk nepieciešams. Ja vari veltīt daļu sava brīvā laika „Dzīvnieku draugam”, ir daudz iespēju un veidu kā palīdzēt! Kļūsti par patversmes brīvprātīgo palīgu!
  • Ziedojumi. Patversmē vienmēr noderēs dvieļi, segas, gultasveļa, kokvilnas un vilnas drēbes, kas Tev vairs nav vajadzīgas, kā arī avīzes, profesionāla barība un kārumi kaķiem, rotaļlietas un mazgāšanas līdzekļi.
  • Palīdzi atrast mājas kādam patversmes kaķim - reklamē mūsu dzīvniekus sociālajos tīklos! Aicini arī savus radus, draugus un kolēģus izvēlēties kādu no patversmes dzīvniekiem!
  • Atbalsti mīluli patversmē, kuram, Tavuprāt, visvairāk ir nepieciešama palīdzība. Rīko informatīvas kampaņas par viņu, palīdzi savākt ziedojumus viņa aprūpei!
  • Īpašais apmeklējums. Tu vari nākt ciemos pie patversmes iemītniekiem kādā sev ļoti svarīgā dienā (piem., dzimšanas dienā), viesus aicinot dāvanā sniegt ziedojumu patversmei. Ņem vērā, ka īpašais apmeklējums iepriekš jāsaskaņo ar patversmes administrāciju.
  • Labs vārds. Patversmē dažkārt ir ļoti skumji brīži..., bet palīdz sirsnīga, uzmundrinoša vēstule un zīmējumi.
  • Iesaisties aktivitātēs! Piedalies "Dzīvnieku drauga" rīkotajās kampaņās, akcijās un citos pasākumos!