Eurogroup for Animals

“Dzīvnieku Draugs” ir “Eurogroup for Animals” asociētais loceklis un vienīgā Latvijas NVO, kas pārstāvēta šajā organizācijā, kas ir vadošā dzīvnieku aizsardzības organizācija Eiropas Savienībā, aizstāvot visu grupu dzīvniekus, sākot no suņiem un kaķiem un beidzot ar lauksaimniecības, izmēģinājumu un savvaļas dzīvniekiem. Vairāk informācijas šeit.


Fur Free Alliance

“Dzīvnieku Draugs” ir starptautiskās organizācijas “Fur Free Alliance” asociētais loceklis. Šī organizācija cīnās pret kažokādu izmantošanu un par kažokzvēru labturību. Vairāk informācijas šeit.


Born Free Foundation

“Dzīvnieku Draugs” ir “Born Free Foundation” asociētais loceklis. BFF ir starptautiska dzīvās dabas aizsardzības organizācija, kuras mērķis ir rūpēties par nebrīvē turētu savvaļas dzīvnieku labturību un aizsargāt apdraudētās sugas. Vairāk par BFF var izzināt šeit.


ENDCAP

ENDCAP ir starptautisks dzīvnieku aizsardzības organizāciju sadarbības tīkls nebrīvē turēto savvaļas dzīvnieku aizsardzībai.  ENDCAP mājas lapa šeit.


Dogs Trust

"Dzīvnieku drauga" ilggadīgs sadarbības partneris ir Lielbritānijas lielākā suņu aizsardzības organizācija "Dogs Trust", kas uztur plašu suņu patversmju tīklu, ik gadu atrodot jaunas mājas 18 000 suņu. "Dogs Trust" organizē arī dažādas apmācību un izglītības programmas, tai skaitā mācību programmu dzīvnieku patversmju brīvprātīgajiem no visas pasaules, kurā izglītojušies arī daudzi "Dzīvnieku Drauga" brīvprātīgie. Vairāk informācijas par "Dogs Trust" šeit.


Lielbritānijas Karaliskā biedrība dzīvnieku aizsardzībai pret cietsirdību (The Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals, RSPCA)

No 1997.gada līdz 2012.gadam "Dzīvnieku draugs" bija RSPCA asociētais loceklis. RSPCA ir labdarības organizācija Anglijā un Velsā, kas cīnās par dzīvnieku labturību un katru gadu atklāj vairāk kā 1000 cietsirdības gadījumu pret dzīvniekiem. Tā ir vecākā un lielākā dzīvnieku aizsardzības organizācija pasaulē un viena no lielākajām labdarības organizācijām Lielbritānijā.  RSPCA patronese ir karaliene Elizabete II. RSPCA dibināta 1824.gadā, bet pašreizējo nosaukumu tā ieguva 1840.gadā, kad par oranizācijas patronesi kļuva karaliene Viktorija. Kopš 2012.gada RSCPA vairs neuztur starptautisku asociēto locekļu tīklu, taču joprojām turpinās sadarbība ar "Dzīvnieku Draugu". Vairāk par RSCPA lasiet šeit.


Pasaules dzīvnieku aizsardzības biedrība (World Society for the Protection of Animals, WSPA)

"Dzīvnieku draugs"  ir WSPA asociētais loceklis. WSPA ir starptautiska organizācija, kas visā pasaulē palīdz dzīvniekiem ar mērķi mazināt cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem visā pasaulē. Vairāk par WSPA šeit.


EU Dog & Cat Alliance

"EU Dog and Cat Alliance" ir Eiropas dzīvnieku aizsardzības organizāciju sadarbības tīkls, kas dibināts 2014.gadā. Tīklā apvienojušās desmitiem organizāciju no Eiropas valstīm, lai iestātos par suņu un kaķu aizsardzību un labturību. "Dzīvnieku Draugs" ir alianses biedrs kopš dibināšanas brīža. Vairāk informācijas šeit.