Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

5.Marts, 2021

ZIEDOT.LV projekts "Laimīgas vecumdienas, laimīgi dzīvnieki".

Aicinām ziedot projekta "Laimīgas vecumdienas, laimīgi dzīvnieki" ietvaros portālā ziedot.lv, kuru īstenojot, tiks sniegta palīdzība mazturīgiem senioriem un viņu aprūpē esošajiem dzīvniekiem!

Biedrība "Kristīnes Čilveres Dzīvnieku draugu biedrība", kas uztur sociālo veterināro klīniku, ikdienā sastopas ar situācijām, kad gados veci cilvēki līdzekļu trūkuma dēļ nespēj nodrošināt obligātās prasības savu dzīvnieku aprūpē, kā arī nespēj pienācīgi parūpēties par saviem mājdzīvniekiem slimību un traumu gadījumā, kā rezultātā dzīvnieki nereti tiek pakļauti ilgstošām ciešanām. Tāpat minēto grupu iedzīvotāji augsto izmaksu dēļ nespēj nodrošināt savu mājdzīvnieku sterilizāciju, kā rezultātā notiek dzīvnieku nekontrolēta vairošanās un dzīvnieku „uzkrāšanās” Rīgas dzīvokļos, radot problēmas un pasliktinot dzīves kvalitāti gan pašiem dzīvnieku īpašniekiem, gan apkārtējiem iedzīvotājiem.

Krīzes situācijās patversmei ir jāuzņem senioru dzīvnieki, kuri ir palikuši bez saviem saimniekiem (vidēji mēnesī patversmē nonāk 3-5 kaķi, kuru īpašnieki ir miruši vai ievietoti aprūpes iestādēs).

Problēmu būtu iespējams risināt, nodrošinot maznodrošinātajiem senioriem bezmaksas veterināro pakalpojumu pieejamību un dzīvnieku uzņemšanu patversmē, nepieciešamības gadījumā:

  • dzīvnieku profilaktiskā aprūpe,
  • sterilizācija,
  • suņu čipēšana un reģistrācija LDC,
  • ārkārtas veterinārmedicīniskā palīdzība,
  • dzīvnieka uzņemšana patversmē.

Vecie ļaudis tiks izglītoti, konsultēti par pareizu dzīvnieku aprūpi.

https://www.ziedot.lv/laimigas-vecumdienas-laimigi-dzivnieki-3937

Projekts ievietots portālā 03.03.2021.