Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

5.Maijs

SKAISTIE PATVERSMES "DZĪVNIEKU DRAUGS" ŪSAIŅI#4

Maija saulīte silda ar katru dienu arvien siltāk un savus deguntiņus un ūsas spilgtajos saules staros vēla parādīt Poga, Aīda, Silvers, Keša, Beilijs un Bandžo.

Kāds no viņiem patversmē uzturas jau ilgāku laiku, bet daži tikai adaptējas patversmes vidē un cenšas atgūties no straujajām dzīves pārmaiņām!

Poga ir  draudzīga un rotaļīga kaķenīte. Diemžēl nākusi no sliktiem dzīvošanas apstākļiem, tāpēc jaunajiem saimniekiem jārēķinās ar atkārtotām problēmām ar minces ausīm. Saņemot ilgstošu ārstēšanu austiņu problēmu dēļ, kaķenīte ļoti tiecas pēc glāstiem un vēlmei samīļoties.

Aīda ir bailīga mincīte, bet ziņkārīga. Viņai patīk rotaļāties. Draudzīga pret citiem kaķiem un izrāda interesi pret cilvēku, bet pilnībā vēl neuzticas un ir uzmanīga. Tam ir jādod laiks un pacietība. Aīdai ļoti garšo kaķīšu kārumi un ar to palīdzību ar Aīdu var ātri vien sadraudzēties. Uzticība nāk caur vēderiņu!

Silvers - draudzīgs minka ar lielu apetīti - tā Silveru varētu raksturot burtiski "pāris vārdos". Būs piemērots arī ģimenē ar maziem bērniem, jo ir mīlīgs un patīk glāsti un bužināšanās. Arī  ar citiem kaķiem runcis ir draudzīgs, bet vēl ir samulsis dzīvojot starp lielu daudzumu kaķu.

Keša ir  bailīgs kaķītis - tas saskatāms pat viņa acīs. Šobrīd vēl smagi pārcieš saimnieces zaudējumu, tāpēc vēl nav gatavs komunicēt ar jauniem cilvēkiem. Viņam vēl ir jādod laiks atkopties no radītā stresa.

Beilijs un Bandžo mitinājās kopā un abi patversmē dzīvo vien nepilnu nedēļu.  Beilijs noteikti ir stipri drošāks par Bandžo un jau rāda, ka izbauda uzmanību, murrājot un bužinoties sedziņās. Bandžo pagaidām gan vēl ir  pārbijies, bet tāpat no rokām neizvairās.

Foto - H.Erte

Vairāk informācijas par kaķīšiem atrodama šeit:

http://www.dzd.lv/mekle-majas/dzivnieks/

Ja kāds no minčiem iekrita sirdī, nāc iepazīties ar viņiem klātienē vai zvanot uz patversmi 67500491, vai rakstot e pastu dzd@latnet.lv