Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

9.Marts

SKAISTIE PATVERSMES "DZĪVNIEKU DRAUGS" ŪSAIŅI#3

Šonedēļ actiņas iemirdzas Grietai, Kisindžeram, Leai, Mincītei un skaistulei Prīmulai - ikviens no viņiem cer būt pamanīti.

Grietiņa ir kaķenīte gados, kura patversmē nonāca kopā ar saviem dēliņiem. Mincīte ir mazliet kautrīga un vajadzēs vairāk laika, lai aprastu ar jaunu vidi un svešiem cilvēkiem. Viņai noteikti patiks privātmāja ar iespēju iziet pamedīt peles un izlocīt ķepas.

Kisindžers patversmē mitinās īsu mirkli. Lai arī vēl neuzticas cilvēkam, tomēr pelēcis tiecas pēc glāstiem un bužināšanas. 

Skaistā Lea ir izbijusi mājas mīlule, kura nonāca patversmē, jo viņas iepriekšējam saimniekam mainījās dzīves apstākļi un mincīti diemžēl nebija iespējas paturēt. Lea ir "dīvāna kaķītis", jo līdz šim laukā nav staigājusi.

Mincīte ir kautrīga, bailīga un neuzticīga kaķenīte. Pagaidām ar adaptēšanos iet lēnām un pamazām, jo līdz šim kaķenīte ir mitinājusies uz ielas. Bet ar lielu pacietību, uzmanību un maigumu Mincītē noteikti var rast uzticēšanos un drošības sajūtu.

Prīmula - skaistais pavasara asniņš! Kaķenīte tika atrasta klaiņojam Ķekavā pie kāda veikala. Ļoti iespējams, ka kaķenīte ir izbijusi mājas mince, jo ļaujas glāstiem un cilvēka klātbūtnei. Patversmē pūkaine vairāk ir pārsteigta no jaunās vides un apkārt esošajiem citiem ūsaiņiem!

Ja vēlies iepazīties klātienē ar šiem burvīgajiem deguntiņiem, tad gaidām Tevi ciemos piektdienās un sestdienās laikā no plkst. 10.00 - 17.00!

Plašāk ar minku dzīvesstāstiem var iepazīties šeit:

http://www.dzd.lv/mekle-majas/dzivnieks/

Foto - H. Erteheart