Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

2.Marts

Skaistie patversmes "Dzīvnieku Draugs" ūsaiņi #2

Šonedēļ ar savām skaistajām ūsām un deguntiņiem iepazīstina Malvīne, Ņuša, Sudrabiņš Poga un Džidži.

Malvīne, Poga un Sudrabiņš patversmē ieradās no Jaunpils puses. Minkas dzīvoja ļoti sliktos dzīves apstākļos un vienīgais, ar ko punčus varēja piepildīt, bija kartupeļi. Šobrīd patvermē kaķīši atkopjas un arī ārstē iekaisušās actiņas. Nedaudz gan vēl kautrīgi un baidās pavisam uzticēties cilvēkam, bet ļoti tiecās pēc apčubināšanas un pabužināšanas. Tā kā kaķīši ir dzīvojuši kopā ar vēl citiem 11 ūsaiņiem, viņi būs piemēroti ģimenē, kur jau ir kāds mincis. 

Džidži patversmē mitinās nedēļu. Mincītes saimniece aizgāja aizsaulē, tāpēc kaķenīte cer sagaidīt jaunu saimnieku. Raksturā Džidžī ir neatkarīga un nekad īsti nav bijusi "klēpju murrātāja". Tāpēc, ja lūkojies pēc neatkarīga un pašpietiekama minkas, tad ar  Džidži būs pa ceļam.

Ņuša - sākotnēji, nonākot patversmē, mincīte bija ļoti nedroša, bet laikam ejot, kaķu dāma adaptējās un parādīja sevi kā glāstus mīlošu kaķeni. Ņušai nav iebildumu pret citiem kaķiem, bet tomēr viņa labāk jutīsies mājās ar mierīgu dzīvesveidu,  bez liekas trauksmes un aktīvām ikdienas gaitām.

Modeļi - #DžidžiMalvīnePogaSudrabiņšŅuša

Foto - H. Erteheart