Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

18.Janvāris, 2014

Patversmē „Dzīvnieku Draugs” atklāj labdarības bibliotēku - lasītavu

Patversmē „Dzīvnieku Draugs” šonedēļ atklāta labdarības bibliotēka „Grāmatu Žurkas Lasītava”, kuras mērķis ir atraktīvā un izglītojošā veidā piesaistīt ziedojumus patversmes iemītnieku uzturēšanai.

Ar šo projektu patversme simboliski pievienojas sestdien, 18.janvārī, paredzētajai „Grāmatu draugu ķēdei” un atgādina, ka labdarībai ir iespējamas visdažādākās izpausmes.

Labdarības bibliotēkā apkopotas ziedotas grāmatas par visdažādākajām tēmām – gan daiļliteratūra, gan dzeja, gan izziņas un izklaidējošas grāmatas, gan periodika. Ikviens interesents var izvēlēties kādu no grāmatām vai žurnāliem un, samaksājot nelielu ziedojumu, lasīt to turpat uz vietas vai arī paņemt līdzi uz mājām. Izlasīto grāmatu jāatnes atpakaļ vai arī tās vietā jāsarūpē kāda cita – līdzvērtīga.

Patversme aicina ikvienu iesaistīties bibliotēkas papildināšanā, ziedojot grāmatas par dabu, dzīvniekiem, vidi, veģetārismu, vegānismu un citām tēmām.

Projekta idejas autore ir patversmes brīvprātīgā Zane Peipere, kas iedvesmu smēlās Lielbritānijas organizācijas „Dogs Trust” starptautiskajos kursos. Lielbritānijā šādas labdarības bibliotēkas – lasītavas ir ļoti populāras un tiek izmantotas visdažādākajās labdarības organizācijās un pasākumos.