Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

27.Jūnijs, 2014

Paraksties PRET jaunas kažokzvēru fermas celtniecību!

Mīļais dzīvnieku draugs! Saldus novada Zirņu pagastā tiek plānots celt jaunu ūdeļu audzētavu, kur ik gadu iecerēts turēt nožēlojamos apstākļos un nogalināt vairāk nekā 50 000 dzīvnieku, lai iegūtu viņu kažokus.

Papildus tam, ka šāds bizness pats par sevi ir neētisks un cietsirdīgs, zvēraudzētavu plānots būvēt skaistās un ainaviskās Cieceres upes krastā, apdraudot tās dabas bagātības ar piesārņojumu, smakām un invazīvajām sugām. Desmitiem Zirņu iedzīvotāju jau ir izteikuši protestu pret šādu novada dabas bagātību sabendēšanu un vides degradēšanu.

Saldus novada dome ir nodevusi zvēraudzētavas projektu sabiedriskajai apspriešanai, no kuras rezultātiem lielā mērā būs atkarīgs, vai būvniecība tiks atļauta vai nē. Apspriešanā var piedalīties IKVIENS Latvijas iedzīvotājs, kurš uzskata, ka plānotais projekts var skart viņa intereses.

Tāpēc aicinām Tevi aizpildīt aptaujas lapu, parakstoties PRET zvēraudzētavas būvi Zirņu pagastā un pamatojot, kāpēc Tu uzskati, ka šāds projekts nav atbalstāms.

Parakstīto anketu jāiesniedz Saldus novada būvvaldei papīra formātā līdz 1.jūlijam. To var izdarīt divos veidos:

1) Līdz 30. jūnijam (pasta zīmogs) nosūtot pa pastu Saldus novada būvvaldei (Saldus novada būvvalde, Striķu iela 3, Saldus, Saldus novads, LV-3801);

2) Līdz 30. jūnijam nogādājot anketu parakstīšanās punktos Rīgā, kas atrodas:

  •  Kaņepes kultūras centrā, Skolas ielā 15
  •  bārā "Chomsky", Lāčplēša ielā 48
  •  patversmē "Dzīvnieku Draugs", Fr.Candera ielā 4
  •  Juglas dzīvnieku patversmē "Labās mājas", Juglas ielā 18;
  •  Biedrības "Homo Ecos" birojā Pārdaugavā, Ernestīnes ielā 12.

Paldies par atbalstu Tev sacīs ne tikai ūdeles, bet arī zivju dzenīši, alatas, foreles un visa pārējā dzīvā radība, kas mīt Cieceres upes gleznainajos līkumos! Neļausim alkatībai sabojāt mūsu zemi!

Pievienotie faili