Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - 10.00 līdz 16.00;

Otrdiena - 10.00 līdz 18.00;

Trešdiena - 10.00 līdz 16.00;

Ceturtdiena - SLĒGTS;

Piektdiena - 10.00 līdz 18.00;

Sestdiena - 10.00 līdz 17.00;

Svētdiena - SLĒGTS

4.Septembris

Paldies Sofijai par darbu augustā!

Visu augusta mēnesi Sofija patversmē strādāja kā administratore caur Nodarbinātības Valsts Aģentūru, kura īsteno skolēnu nodarbinātības programmu vasaras mēnešos.

Jau piekto vasaru, sadarbojoties ar Nodarbinātības valsts aģentūru, vasaras laikā dodam iespēju saviem uzticamajiem brīvprātīgajiem piedalīties skolēnu nodarbinātības projektā.

Augustā kā administratore šogad pirmo gadu strādāja Sofija, kura pēdējā gada laikā ir regulāri apmeklējusi patversmi kā brīvprātīgais darbinieks, īpaši palīdzot administrācijai. "Tikai tagad es beidzot saprotu, cik daudz dara patversmes darbinieki aisberga neredzamajā daļā, un esmu ļoti pateicīga, ka man ir dota iespēja piedalīties skolēnu nodarbinātības projektā. Darot šo darbu, ir iespēja sarunāties dažādiem interesantiem cilvēkiem un censties viņiem palīdzēt. Vislielāko gandarījuma sajūtu sagādā brīdis, kad kopīgiem spēkiem esat atraduši vispiemērotāko kaķi un šobrīd rakstāt adopcijas dokumentus. Tas ir patiesi aizkustinošs mirklis," atzīst Sofija par pieredzēto pirmajā nedēļā. Sakām lielu paldies Nodarbinātības valsts aģentūra par iespēju jauniešiem iesaistīties patversmes darbā jau piecus gadus, sniedzot viņiem darba pieredzi un atbildības sajūtu darbā ar dzīvniekiem.

Paldies Tev, Sofij, par pacietību, lielajām rūpēm un uzmanību. Tu parādīji un pierādīji, ka spēj tikt galā arī situācijās, kuras jāatrisina un lēmumi jāpieņem ātri un zibenīgi. Tu spēji saglabāt mieru un pārliecību arī intervijās radio un televīzijā. Tu esi liels, liels malacis. Mēs lepojamies ar Tevi, ka esi daļa no mūsu komandas.