Fr. Candera ielā 4, Rīgā
Pirmdiena - saziņa
Otrdiena - saziņa
Trešdiena - saziņa
Ceturtdiena - slēgts
Piektdiena - 10.00 - 17.00
Sestdiena - 10.00 - 17.00
Svētdiena - slēgts
Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot
Ceturtdien, 4. decembrī, organizācija “Dzīvnieku brīvība” iesniedza Saeimā pilsonisko iniciatīvu par kažokzvēru aizsardzību, kuru portālā “manabalss.lv” parakstījuši vairāk nekā 11 000 Latvijas pilsoņu.
Lasīt vairākŠonedēļ nākuši klajā jauni foto un video materiāli no piecām Latvijas zvēraudzētavām, kas uzņemti šī gada rudenī. Šokējoši un daudzskaitlīgi labturības pārkāpumi liek apšaubīt Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) spēju kontrolēt zvēraudzētavās notiekošo.
Lasīt vairāk9.oktobrī patversmē viesojās Mārupes novada Skultes sākumskolas jaunie novadpētnieki skolotājas Anna Čeičas-Sultanes vadībā. Iespaidojoties no redzētā, bērni, atgriezušies skolā, sacerēja vēstuli, ko varētu būt rakstījis kāds no patversmes iemītniekiem.
Lasīt vairākSestdien, 25.oktobrī, patversmē "Dzīvnieku Draugs" pulcējās 15 brīvprātīgie palīgi, lai skolotāju Maijas un Ilutas vadībā izgatavotu jaukas un sirsnīgas pašdarinātas rotaļlietas patversmes suņiem.
Lasīt vairāk