Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās no 10.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

13.Maijs

Mūsu Lēdija ir devusies uz jaunām mājām!

13. maijs patversmē ir ļoti preicīga un īpaša diena, jo šodien uz jaunām mājām devās mūsu seniore, patversmes vecākā mincīte Lēdija, patversmē pavadot nedaudz vairāk kā 2 mēnešus!

Lēdija, pirms nonākšanas patversmē, dzīvoja pie ļoti, ļoti vecas kundzītes, kura, acīmredzot, lai arī ļoti mīlēja kaķenīti, tomēr sava vecuma dēļ, nebija spējusi pienācīgi parūpēties par viņu. Actiņu mincīte bija zaudējusi jau esot vēl kaķēnam.

Nonākot patversmē, mincītei bija izteiktas veselības problēmas. Lai tās novērstu, Lēdijai tika nozīmēti medikamenti. Arī kaķenītes mutes dobums bija ļoti sliktā stāvoklī - tika veikta vairāku zobu ekstrakcija. Līdz ar to, kaķenītes ēšanas paradumi mainījās - viņa pārtika tikai un vienīgi no mīkstās barības. Ar neizmērojamu apetīti, pāris mēnešu laikā, pavadot patversmē, mince atguva noteikti vairākus gadus no savas dzīves, jo kļuva žiperīga, aktīva, izveicīga un raksturā - neizmērojami mīļa. Lai ik mirkli pavadītu tuvāk cilvēkam, viņa atrada negaidītāko brīdi, lai uzlektu uz skausta, mīļotos un glauztos klāt!

13. maijā pie Lēdijas ieradās Paula, iepriekš norunājot satikšanos un jau zinot detaļas par Lēdijas dzīvesstāstu. Un Paula ne mirkli nešaubījās un abas mājās devās kopā. 

Paldies, Tev, Paula, ka dāvāji mājas, mīlestību un rūpes 10 gadus vecam kaķītim un ka minces vecums Tevi nenobiedēja un nezuda pārliecība ne mirkli, ka mājās dosies kopā ar Lēdiju.heart

Tikai pateicoties Ziedot.lv projekta "Reiz cilvēkam bija draugs", "Borisa un Ināras Teterevu fonds" un Swedbank projekta "Stiprāki kopā" atbalstam mēs varam palīdzēt dzīvniekiem, kuri palikuši bez saimnieka, ārstējot tos, uzņemoties atbildību un rūpes pār tiem un meklējot jaunas mājas.