Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - 10.00 līdz 16.00;

Otrdiena - 10.00 līdz 16.00;

Trešdiena - 10.00 līdz 16.00;

Ceturtdiena - SLĒGTS;

Piektdiena - 10.00 līdz 16.00;

Sestdiena - 10.00 līdz 17.00;

Svētdiena - SLĒGTS

13.Jūnijs

MUFA IR DEVIES UZ JAUNAJĀM MĀJĀM!

Maija beigas visus patversmes darbiniekus pārsteidza ar negaidītu, bet izcilu ziņu - mūsu rudbaltais runcis Mufa ir devies uz jaunu dzīvesvietu pie jauniem saimniekiem!

Mufa patversmē ieradās jau pērnā gada novembrī, jo viņa iepriekšējiem saimniekiem krasi mainījās dzīves apstākļi, un minčuku tie paturēt vairs nespēja. Ierodoties patversmē, atklājās, ka Mufam ir urīnceļu problēmas, viņš bieži vien nokārtojās ārpus speciālās tualetītes, tomēr, uzsākot ārstniecisko diētu, viņa veselības stāvoklis strauji uzlabojās. Tā kā Mufa neizrādīja tieksmi komunicēt ar saviem sugasbrāļiem, viņš sākumā tika iemitināts atsevišķā istabā, bet beigās jau bija saimnieks visam patversmes tālākajam spārnam. Neskatoties uz viņa ārkārtīgo mīlestību, glaušanos, vairākiem sludinājumiem, pat faktu, ka viņš siekalojās no prieka, vien ieraugot cilvēku, par viņu neviens lielu interesi neizrādīja.

Tomēr ārkārtīgs prieks, ka pašās maija beigās viņu adoptēja burvīga meitene, kuras mājās viņš nu jau ir ļoti labi iejuties! Esam jau saņēmuši ziņas, ka viņš jau no pirmās dienas mājās guļ visur, mīļojas ar visiem mājas iemītniekiem, kā arī uzstāda savu kārtību, kā un kur kas stāvēs :)

Ja vēlaties atbalstīt iemītniekus, kas patversmē vēl aizvien gaida savus jaunos saimniekus, priecāsimies par katru ziedojumu mājaslapā ziedot.lv caur atbalsta projektu “Reiz cilvēkam bija draugs”. 

Ziedot variet šeit: https://www.ziedot.lv/reiz-cilvekam-bija-draugs-2022-4204