Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

4.Oktobris, 2018

Mēs arī gribam piedalīties!

Pasaules Dzīvnieku dienā 4.oktobrī, kas šogad tiek atzīmēta priekšvēlēšanu laikā, “Dzīvnieku draugs” publicē savu kandidātu sarakstu.

Partiju programmas, saukļi, kandidātu reklāmas, cīņa par balsīm, emocionāls jūklis un stress, mums, “Dzīvnieku Draugam”, reklāmas aģentūrai “Publicis Group Latvia”, tā radošajam direktoram Andrejam Tjukavkinam, reklāmas uzņēmumam “Darbnīca Rare”, deva iedvesmu nākt klajā ar savu alternatīvo kandidātu sarakstu – patversmes “Dzīvnieku draugs” kaķiem, kas gaida, lai dotos uz jaunām mājām.

Kaķi ir īpaši, tiem ir tas, kas bieži pietrūkst cilvēkiem – viņi ir neatkarīgi, pārliecināti par sevi, prot nosargāt savu neatkarību un labklājību. Kaķiem piemīt absolūts emocionāls godīgums.  Cilvēki spēj slēpt savas jūtas, melot, kaķi to nedera nekad. Kaķi savu pieķeršanos neizdāļā vieglprātīgi. Ir grūti iegūt kaķa draudzību, bet, ja tā ir, tad uz mūžu.

Vēlešanu retorikā tas būtu - mūsu kandidātu programma ir vērsta uz ilgtermiņa sadarbību un tajā noteikto mērķu sasniegšanai kandidāti apņemas veltīt sevi visa mūža garumā.

Sarakstā šobrīd ir 46 kandidāti, ar kuriem var tikties klātienē patversmē Fr.Candera ielā 4, Rīgā. Saraksts papildinās katru dienu ar drošiem, uzticamiem līderiem, aktīvistiem, praktiķiem, vienkārši fantastiskām personībām.

Mūsu kandidāti ir vienkārši, patiesi, sirsnīgi un absolūti vienoti savos solījumos. Tas ir daudz! Mēs publiskojam Dzīvnieku drauga kandidātu solījumus, kurus var atbalstīt ikviens un kuru piepildījumu vēlas visi.