Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

27.Janvāris, 2018

Par mūsu melnbaltajiem bēdu brāļiem!

Šodien "Dzīvnieku draugā" aizsākās diskusija par patversmes ilgdzīvotājiem.

Patversmes kolektīvs ir priecīgs un pateicīgs par katru dzīvnieku, kuram tiek dotas jaunas mājas, taču pēdējā laikā ir radusies kāda neizskaidrojama un skumja problēma. 

Šodien jaunie saimnieki mājas izlēma dot mūsu Šeilai, kura patversmē dzīvoja jau no 7. novembra. Tad, kad par šo padzirdēja patversmes kolektīvs, visu sejās bija vienāds izbrīns. Kādēļ? Jo tika adoptēts un izvēlēts melnbalts kaķis. Pēdējo mēnešu laikā pie mums ir nonākušas daudz melnbaltās mazās dvēselītes. Mika, Mocarts, Princis, Beķeris, Melne, Nellija, Letīcija, Orheja, Bagira, Jaša un Sniedziņš, kas patversmē pavada daudzus garus un skumjus mēnešus. Potenciālie saimnieki nāk un iet, paglauda un samīļo, vienmēr izsaka komplimentus par labo raksturu, taču mājās dodas ar kādu trīskrāsainu, rudu vai piķa melnu kaķīti.

Šobrīd pie mums "Dzīvnieku draugā" trešā daļa kaķu, kas pieejami adopcijai, ir tieši melnbalti. Katrs ar savu unikālo raksturu un krāsojumu, tie patversmē pavada ilgāku laiku, nekā to kaimiņi. Piemēram, Jaša, kas šobrīd ir kļuvis par mūsu "ofisa kaķi", šeit atrodas jau kopš 30.01.17. Savukārt Bagira, kura ir jauna, saticīga ar sugasbrāļiem, ļoti draudzīga un aktīva, savu vietu uz jaunām mājām gaida jau kopš pagājušā gada aprīļa. 

Lūdzam palīdzēt atrast mājas mūsu melnbaltajiem mīluļiem!