Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - 10.00 līdz 16.00;

Otrdiena - 10.00 līdz 18.00;

Trešdiena - 10.00 līdz 16.00;

Ceturtdiena - SLĒGTS;

Piektdiena - 10.00 līdz 18.00;

Sestdiena - 10.00 līdz 17.00;

Svētdiena - SLĒGTS

31.Marts

Laimīgie stāstiņi martā!

Martā uz jaunām mājām devušies 16 patversmes minči. Liels prieks par foto redzamo runcīti Surū, kurš patversmē atrodoties bija ļoti satraucies un lielā stresā, tā arī nepierodot pie patversmes telpām un vides. Martā viņš devās uz jaunām mājām cerībā adaptēties un socializēties.

Surū – Rudais runcis patversmē ieradās 12. februārī. Viņš tika atrasts klaiņojam Dārzciemā. Sākotnēji divas nedēļas tika gaidīts viņa saimnieks, jo bija cerība, ka runcis ir kādam pazaudējies -  Surū kažociņš bija ļoti sakopts, un viņam iepriekš jau bija veikta kastrācija. Taču šajā divu nedēļu ilgajā periodā neviens neieradās Surū meklēt.

Surū patversmē bija ļoti sabijies un nedrošs. Viņš nevēlējās nedz patversmes darbiniekus, nedz apmeklētājus laist sev tuvumā. Diemžēl varēja redzēt, ka patversmes vidē adaptēšanās nenotika, un rudais runcis palika arvien nesociālāks.

Martā pie viņa ciemos atnāca kāds pāris, kas tieši vēlējās kaķīti, kuram jāpievērš daudz uzmanības. Jau esam saņēmuši no jaunajām mājām ziņu, ka Surū guļ ar saimniekiem kopā un jau sāk adaptēties, ir redzams, ka mierīgā mājas atmosfērā Surū jūtas ļoti labi.

Frēzija – Trīs gadus vecā kaķenīte Frēzija ieradās patversmē no Baložiem. Tur dzīvojošie māju iemītnieki bija manījuši viņu klaiņojam gar dzīvokļu mājām.

Ierodoties patversmē, Frēzija nebija pārāk atvērta svešinieku pieskārieniem, bet ar laiku viņas raksturs sāka uzlaboties. Kaķenīti varēja paglaudīt, kā arī viņa izrādīja nelielu interesi par saviem sugasbrāļiem un ik pa reizei izlīda no sava iemīļotā būra stūra. Pēc nepilna mēneša Frēzija jau devās mājās, kur viņa pamazām sāk socializēties un pierast pie cilvēka.

Kašāns – Gadu jaunais runcītis Kašāns ieradās patversmē februāra sākumā. Ģimenē esošajam bērniņam sākās alerģija, kas ar laiku palika arvien stiprāka, pat apgrūtinot elpošanu. Tad Kašāns tika nogādāts patversmē.

Jau nākamajā dienā pēc ierašanās patversmē viņš tika adoptēts uz jaunajām mājām, taču pēc pāris nedēļām tika atnests atpakaļ ar sūdzībām par urīnceļu iekaisumu. Viņam tika nozīmēts ārstēšanas kurss. Atkārtotās urīna analīzes rādīja manāmus uzlabojumus. Runcītis saveseļojās un pēc neilga laiciņa viņš tika adoptēts jaukā ģimenē, Jelgavā.