Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

7.Aprīlis

Laimīgie stāsti!

Aprīļa pirmā nedēļa patversmē iezīmējās ar priecīgiem notikumiem, jo uz jaunām mājām devās divi minkas, kuri patversmē mitinājās vairākus mēnešus.

Tie ir divi runčuki - Pauķis un Skujiņš. Pauķis patversmē mitinājās kopš pērnā gada septembra mēneša, bet Skujiņš patversmē nonāca novembrī. Abiem kaķīšiem adaptācija patversmē pagāja grūtu un ilgu ceļu, jo kaķīši pirms tam nebija socializēti un ļoti baidījās no iekštelpām un cilvēkiem.

Pauķis patversmē nonāca kā kaķēns, apmēram 5 mēnešu vecumā. Runčuks piedzima kādai bezsaimnieku kaķenītei pie Traumatoloģijas slimnīcas, Rīgā. Kopā ar Pauķi patversmē ieradās arī viņa brāļi un māsiņa Dambo, Bembijs un Vinnija. Citi kaķēni no ģimenītes samērā ātri sagaidīja jaunus saimniekus, bet Pauķim to nācās gaidīt pus gadu.

Arī Skujiņš patversmē nonāca kā kaķēns, kopā ar savu māmiņu un brāli, kuri visi mitinājās mazdārziņu teritorijā Skultes pusē. Runcītim pagāja ilgs laiks, kamēr viņš lēnām sāka uzticēties cilvēkam un arī jaunajās mājās viņam noteikti vajadzēs kādu laiku aprast ar jauno vidi un cilvēkiem.

Abi runcīši tika adoptēti aprīļa pirmās nedēļas nogalē. Katrs ūsainis devās uz savām mājām. Esam pateicīgi cilvēkiem, kuri pamanīja gan Pauķi, gan Skujiņu un deva iespēju tieši viņiem rast māju sajūtu un turpmāk augt un dzīvot ģimenē! Paldies Jums!