Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

8.Novembris, 2017

Laimīgie stāsti oktobrī

Ka vienmēr priecājamies par visiem 32 oktobrī no mūsu patversmes adoptētajiem kaķīšiem, tomēr šomēnes vislielāko prieku sagādāja kaķenītes Leksas, mincīšu Dabi un Mērija, kā arī brālīšu Pelēcīša un Maestro došanās uz jaunajām mājām!

Pelēcītis un Maestro

Pelēcītis un Maestro kā pavisam mazi kaķēni pieklīda kādā vasarnīcā un atteicās no turienes doties prom. Kundze, kura tur mitinājās, viņus pabaroja un samīļoja, tomēr saprata, ka, kad beigsies vasara, minčus uz mājām Rīgā ņemt līdzi nevarēs, tāpēc jau laicīgi sāka lūkot puisīšiem pēc mājām.

Sagaidījuši savu rindu uz vietiņu patversmē, abi jaukie kaķu pusaudzīši patversmē nonāca aptuveni 4 mēnešus veci, un patversmē pavadīja gandrīz divus mēnešus. Patversmes darbinieki bija neizpratnē, kāpēc tā, jo abi mincīši bija ļoti skaisti un draudzīgi. Laikam ritot, patversmes darbinieki saprata, ka abi kaķu puikas ir nešķirami, un būtu ļoti žēl minčus atdot adoptēt gribētājiem pa vienam – runčuki visu darīja kopā – spēlējās, iepazina patversmes telpas, spēlējās un ēda, kā arī kopā čučēja. Šķiet, ka runčuki patversmē vienkārši gaidīja savus īstos saimniekus, jo kādā dienā patversmē ieradās ģimene, kura vēlējās mājas sniegt abiem nebēdņiem kopā!

Tā nu visu patversmes darbinieku iemīļotie brālīši kopā arī devās uz mājām – mājām, kurās viņi ir ārkārtīgi mīlēti un loloti. Abi kaķu puikas iedzīvojušies un sniedz prieku saviem saimniekiem ik dienas!

Dabī un Mērija

Kaķenītes Dabī un Mērija patversmē pavadīja ilgu laiku. Dabī patversmē nonāca šā gada aprīlī, bet Mērija – jūnijā. Abas kaķenītes bija ļoti draudzīgas un sabiedriskas, abas draudzējās gan ar cilvēkiem, gan citiem kaķiem. Abas kaķenītes bija gados jaunas. Tomēr neviens uz mincītēm pat lāga neskatījās.

Līdz brīdim, kad beidzot patversmē ieradās jauka ģimene, kura vēlējās adoptēt divus kaķīšus un vienīgais nosacījums bija, lai tie sadraudzētos savā starpā. Tā nu ģimene pēc rūpīgām pārdomām izvēlējās Mēriju un Dabī, un tagad abas minces ir saimnieces privātmājā.

Mērija, kura savās jaunajās mājās dēvēta par Minci, iedzīvojās ļoti ātri un jau droši saimnieko pa visu jauno teritoriju. Dabī, tagad – Čiepa, gan ir biklāka un viņai iejusties jaunajās mājās ir nedaudz grūtāk, tomēr tas nemaina viņas lielo mīlestību pret jaunajiem saimniekiem! 

 

 

Leksa

Leksiņu uz patversmi ar asarām acīs atveda viņas iepriekšējā saimniece. Sieviete vairs nespēja par ārkārtīgi mīļo un draudzīgo mincīti parūpēties. Sākumā patversmes darbinieki nemaz negribēja ticēt saimnieces vārdiem, ka Leksa ir draudzīga, jo kaķenīte neizrādīja nekādu prieku vai vēlmi komunicēt ar cilvēkiem. Tomēr pēc laiciņa Leksiņa atvērās un parādīja, ka patiesībā patiešām ir bezgala mīļa kaķenīte, kurai nekas nesagādā lielāku prieku kā sēdēt cilvēkam klēpī un ļauties tikt samīļotai. Tomēr mincei ilgu laiku nācās pavadīt patversmes būrītī, jo, lai arī visi priecājās par to, cik Leksa bija mīļa, tomēr adoptēt viņu neviens ilgu laiku tā arī nevēlējās. Tomēr beidzot kādā dienā patversmē ieradās arī Leksas jaunie saimnieki, un mīļā, skaistā kaķenīte kopā ar viņiem devās uz savām jaunajām mājām!