Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

14.Novembris, 2018

Laimīgie stāsti oktobrī

Kā vienmēr priecājamies par visiem oktobrī adoptētajiem minčiem, bet vislielākais prieks ir par kaķenītēm Odriju, Ļaļu un Džeinu!

Odrija. Odrija patversmē mita jau kopš aprīļa. Kad mīlīgā un bezgala aktīvā kaķenīte pie mums nonāca, šķita, ka viņai patversmē nebūs ilgi jāuzturas, jo kaķenīte bija jauniņa, komunikabla un ļoti draudzīga. Tomēr notika savādāk un Odrijai savus saimniekus nācās gaidīt veselus 7 mēnešus. Tomēr beidzot, oktobrī, patversmi apmeklēja jauki cilvēki, kuri vēlējās adoptēt kaķīti, un izlēma uz mājām ņemt līdzi tieši viņu!

Ļaļa. Ļaļa patversmē nonāca no kādas ielas kolonijas, kurā tika labi aprūpēta. Mincītei bija radušās problēmas ar veselību, un sākumā viņa tika atvesta uz patversmes klīniku, lai izārstētos. Tomēr patversmes darbinieki saprata, ka mincīte ir ārkārtīgi jauka un noteikti ir pelnījusi atrast sev mājas, un Ļaļu tika nolemts pēc atlabšanas paturēt patversmē un sameklēt viņai saimniekus. Tiesa, tas izrādījās sarežģīti, un Ļaļa savu jauno ģimeni atrada tikai pēc 9 mēnešiem. Tomēr gaidīt bija tā vērts, jo tagad Ļaļa no sirds izbauda dzīvi kopā ar savu jauno saimnieci! Kā stāsta pati saimniece, Ļaļa var stundām ilgi gulēt dīvānā vai blakus saimniecei un murrāt, bet ik pa laikam kaķenīte arī labprāt nododas rotaļām un dauzīšanās priekiem.

Džeina. Kaķenīte Džeina patversmē nonāca martā. Patversmes darbiniekiem par pārsteigumu, mincītei nācās patversmē dzīvot veselus 8 mēnešus, jo Džeina raksturā bija ārkārtīgi mīļa, draudzīga un nosvērta, mierīga kaķenīte. Tomēr ļoti ilgi patversmes apmeklētāji gāja Džeinai garām, izvēloties citus minčus, līdz beidzot oktobrī kāda sieviete uz mājām ņemt izvēlējās tieši Džeinu! Jaunā saimniece stāsta, ka Džeina ir iejutusies jaunajās mājās jau pirmajās minūtēs, un gan saimniece, gan kaķenīte jūtas ļoti apmierinātas par sievietes izvēli mājās vest tieši melno skaistuli Džeinu!