Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

15.Decembris, 2017

Laimīgie stāsti novembrī

Priecājamies kā parasti par visiem novembrī adoptētajiem minčiem, bet vislielākais prieks ir par kaķenītēm Bertu un Simbu, runcīti Orbītu!

Bertiņa patversmē nonāca septembra sākumā – viņas saimniece nomira, un mincīte palika viena tukšā dzīvoklī. Kaimiņi kādu laiku kaķenīti devās uz dzīvokli pabarot un aprūpēt, tomēr saprata, ka ilgi tā nevar turpināties un vēlējās kaķenīti uzņemt savās mājās. Tomēr pašu mīluļi jaunpienācēju nevēlējās pieņemt. Tā nu Bertiņa nonāca patversmē. Sākumā kaķenīte bija savārgusi un skumja piedzīvotā stresa dēļ, tomēr ar laiku viņa atkopās, kļuva ļoti mīļa pret cilvēkiem un parādīja, cik patiesībā brīnišķīgs raksturs viņai ir... Tomēr, neskatoties uz jauko raksturu un pat kāda dižciltīga šķirnes kaķa klātbūtni viņas senčos, kaķenīti neviens neizvēlējās – mincei bija jau 9 gadi, un tādiem – jau padzīvojušiem - kaķīšiem ir grūti atrast sev mājas. Tomēr kādā dienā patversmē ieradās sieviete, kura vēlējā mājas dot tieši Bertiņai, un kaķenīte beidzot devās mājās kopā ar savu jauno ģimeni, kur jau ir iedzīvojusies un ir laimīga, aprūpēta un mīlēta!

Simba patversmē nonāca ģimenes strīda rezultātā – ģimenes locekļu viedokļi un ceļi šķīrās, un skaistā Simba pēkšņi vairs nevienam nebija vajadzīga. Patversmes darbinieki ar grūtu sirdi Simbu ielika patversmes būrī, jo lai arī skaista, mīļa un prātīga, arī Simba bija jau padzīvojusi – viņai bija jau 8 gadi. Par kaķenīti interesējās daudzi, bet vienmēr, izdzirdot, cik viņai ir gadu, cilvēki tomēr neizvēlējās kaķenīti ņemt mājās. Tomēr labs nāk ar gaidīšanu, un novembra sākumā patversmē ieradās viņas jaunā saimniece un paņēma viņu līdzi uz jaunajām mājām, neskatoties uz kaķenītes gadiem!

Brašulis Orbīts patversmē dzīvoja jau no augusta – pie mums ieradies kā mazs, 2 mēnešus vecs bumbulītis, Orbīts pamazām izauga par skaistu, aktīvu un nebēdnīgu kaķu pusaudzīti. 3 mēnešus jaukais mincis pavadīja patversmē, brīnīdamies, kāpēc visi citi kaķēni atrod sev saimniekus vairāku dienu laikā, bet viņam neviens pakaļ nenāk. Ar laiku kaķēns samierinājās un pieņēma patversmi par savām mājām. Tomēr novembrī patversmē ieradās ģimene, kuri adoptēja ne tikai Orbītu, bet arī viņa spēļu biedrenīti – rudo Amoru! Tagad abi minči saimnieko jaunajās mājās, kur tiek lutināti un mīlēti!