Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

8.Jūlijs, 2017

Laimīgie stāsti jūnijā

Daži laimīgie stāsti, kā parasti, ir īpaši. Šoreiz īpašs prieks par kaķenītēm Lotiņu, Rozi un Frēziju!

Lotiņa.

Lotiņa pavisam slima tika atrasta uz ielas. Mazais kaķēns, patversmē nonākot, bija ļoti dusmīgs un nobijies. Lai arī bailes un dusmas ar laiku kaķēnam pārgāja, īsti iejusties patversmes vidē Lotiņai tā arī nesanāca. Pamazām mincīte atvērās, kļuva aktīvāka un ar saviem pazīstamajiem patversmes darbiniekiem reizēm pat atļāvās paspēlēties un murrādama ļāvās glāstiem, tomēr lieli trokšņi un sveši cilvēki kaķenītei radīja lielas bailes. Pēc 3 mēnešiem kāda sieviete, neskatoties un Lotiņas biklumu, izvēlējās sev līdzi uz mājām ņemt tieši viņu un mājās mincīte iejūtas daudz ātrāk, jau ir pieķērusies savai saimniecei un kļūst arvien drošāka un atvērtāka!

Roze.

Rozīte patversmē nonāca no Iecavas, kur tika atrasta uz ielas. Mince ar krāšņo kažociņu bija jauka raksturā, tomēr viņai nācās gaidīt 2 mēnešus, kamēr patversmē ieradīsies viņas īstā saimniece, kura, neskatoties uz to, ka patversme bija pilna ar kaķēniem, izvēlējās tieši viņu. Tagad Roze saimnieko Madonā, un jaunajās mājās iejutās jau pirmajās dienās!

Frēzija.

Kaķenīte Frēzija nonāca patversmē, jo viņas saimniece smagi saslima. Mince notikušo ļoti pārdzīvoja un ilgu laiku pavadīja, ierāvusies būra tālākajā stūrītī, pakustoties vien tik daudz, lai paēstu vai apmeklētu kaķu tualetes kastīti. Tāpēc patversmes apmeklētāji skaisto minci nemaz nemanīja, un tā nu Frēzija ilgu laiku pavadīja patversmē, cenšoties būt pēc iespējas neredzamāka. Tomēr lēnām un pamazām kaķenīte atvērās un sāka izrādīt, ka viņas raksturs patiesībā ir vēl burvīgāks, kā rudais kažociņš. Mince atsāka uzticēties cilvēkiem un draudzējās arī ar pārējiem patversmes iemītniekiem, un, kad mince beidzot atplauka, viņas jaunie saimnieki atradās pavisam ātri!