Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

7.Jūlijs

Laimīgie stāsti jūnijā

Kā vienmēr priecājamies par visiem jūnijā adoptētajiem minčiem, bet vislielākais prieks ir par kaķenītēm Šakiru, Grētu Garbo un Orheju!

Grēta Garbo. Skaistā Grēta, nonākot patversmē, bija pavisam sabijusies un neizpratnē par notiekošo. Mincīte bija atrasta uz ielas, un nonākšana patversmē viņai sagādāja lielu stresu. Grēta ilgu laiku pavadīja, ierāvusies būrīša tālākajā stūrī un nevēlējās komunicēt ar patversmes darbiniekiem. Pēc laiciņa, pieradusi pie jaunajiem apstākļiem, mincīte kļuva nedaudz drošāka, tomēr lielais stress nekur nepazuda. Patversmes darbinieki cerēja, ka kaķenīte ātri atradīs mājas, jo patversmes vidē nespēja iejusties. Cerības nebija lielas, jo pamazām jau sākās kaķēnu laiks, kad pieaugušiem minčiem ir grūti atrast mājas, bet šoreiz notika brīnums – mincīte patversmē pavadīja vien dažas nedēļas, līdz iekrita acīs saviem jaunajiem saimniekiem!

Šakira. Kaķenīte Šakira patversmē nonāca kopā ar sunīti Ladu – abas bija dzīvojušas pie kādas kundzes, kura viņas bija ļoti mīlējusi un aprūpējusi. Taču kundze nomira un viņas radinieki pat neapsvēra iespēju par viņas mīluļiem parūpēties – abas bija nolemtas eitanāzijai. Kundzes kaimiņi, zinot, cik ļoti viņa savus mīluļus bija lolojusi, nespēja to pieļaut, un atveda uz patversmi. Sunīte Lada ātri vien atrada jaunas mājas, bet Šakirai nācās pagaidīt. Tomēr beigās izrādījās, ka gaidīt bija vērts – cilvēki, kuri bija adoptējuši Ladu, ieraugot, ka Šakiru neviens tā arī nav adoptējis, izlēma mājas dot arī viņai! Tagad Šakira kopā ar Ladu priecīgas kopīgi saimnieko privātmājā, un jūtas lieliski!

Orheja. Orhejas stāsts bija pavisam īpašs. Mince bija pamanījusies ielīst kādā kravas mašīnā, kas no Moldovas brauca uz Latviju. Cilvēki kaķenīti atrada tikai, kad iebrauca Latvijā - Orheja bija nosalusi, pārbijusies un bez ēdiena un ūdens dzīvojusi vairākas dienas. Par spīti tam, mince izrādījās ļoti mīļa un draudzīga, kā arī labi sadzīvoja ar citiem kaķīšiem. Par spīti tam, Orhejai patversmē nācās pavadīt vairāk, kā gadu… Cilvēki nāca un gāja, priecājās par to, cik Orheja ir draudzīga, bet neviens neizvēlējās viņai dot mājas. Līdz beidzot jūnijā kāda sieviete, kura meklēja sev jaunu draugu, izvēlējās dot mājas kadam no tiem, kuri patversmē mitinās visilgāk. Tā nu beidzot arī Orhejai izdevās sagaidīt savas jaunās mājas!