Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

9.Februāris

Laimīgie stāsti janvārī

Kā vienmēr priecājamies par visiem minčiem, kuri janvārī devušies mājās, tomēr šomēnes lielākais prieks bija par Bagiru, Šeilu un Petru!

Bagira patversmē dzīvoja kopš pagājušā gada aprīļa. Visi patversmes darbinieki bija neizpratnē par to, kapēs kaķenītei tik ļoti ilgi neizdodas atrast jaunas mājas, jo mincīte ir jauna, skaista, aktīva un ļoti draudzīga, kā arī labi sadzīvo ar saviem sugas brāļiem un māsām. Šķiet, ka Bagira tik ilgi bija patversmē, jo ir melnbalta – tieši melnbaltie kaķīši ir tie, kuri “iesēžas” patversmē un ilgi nevar atrast sev mājas, jo cilvēkiem vienmēr labāk patīk rudie, trīskrāsainie un pelēkie minči...

Tomēr kādā skaistā janvāra dienā patversmē beidzot ieradās Bagiras īstie saimnieki! Tagad mince saimnieko jaunajās mājās kopā ar tur jau mītošo runčuku, un, pēc saimnieku teiktā, Bagira jaunajās mājās jūtas burvīgi!

Arī Šeila patversmē vadīja vairākus skumjus mēnešus, pirms pie mums ieradās viņas jaunie saimnieki, kas mincīti veda uz mājām! Atšķirībā no Bagiras Šeilai savi sugas brāļi un māsas nemaz nebija pa prātam – mince uzskatīja, ka ir labākais un lielākais no visiem kaķiem, un pārējiem patversmes iemītniekiem nekautrējās ierādīt viņu, Šeilasprāt, īsto vietu. Tomēr pret cilvēkiem kaķenīte bija ārkārtīgi mīļa un draudzīga, un janvārī patversmē ieradās cilvēki, kuri novērtēja Šeilas raksturu un lielo vēlmi draudzēties – arī melnbaltā Šeila beidzot janvārī atrada savu īsto ģimeni!

Ārkārtīgi aktīvā un nenogurdināmā, ogļmelnā Petra pie mums tika atvesta vasarā, kad bija pavisam mazs kaķēns. Sākumā Petra bija rāma un pateicīga par to, ka beidzot viņai ir vietiņa, kur pagulēt, paēst un atpūsties, bet drīz vien kaķu bērns sāka izrādīt, cik ārkārtīgi aktīva viņa ir! Šķiet, ka Petra ar savām spēlēm un dauzīšanos pārspēja visus pārējos kaķēnus kopā! Diemžēl laiku, ko katram kaķēnam vajadzētu pavadīt jautrās rotaļās ar saimniekiem un pasaules izzināšanā, mazā Petra pavadīja patversmē – arī viņas kažociņš nebija pareizā krāsā...

Kamēr trīskrāsainie, pelēkie un rudie kaķēni viens pēc otra devās mājās, Petra palika patversmē. Tā nu Petra dzīvoja patversmē un turpināja gaidīt savus īstos saimniekus, kuri spēs tikt galā ar nenogurdināmo kaķenīti un kuri sapratīs viņas milzu vēlmi spēlēties. Janvārī patversmē ieradās cilvēki, kuri Petru vasarā bija atraduši uz ielas un nogādājuši patversmē! Cilvēki bija vēlējušies dot mājas citai kaķenītei, bet, vēlreiz satikuši Petru, lēma sev līdzi uz mājām ņemt tieši melno kaķu jaunkundzi!