Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - 10.00 līdz 16.00;

Otrdiena - 10.00 līdz 18.00;

Trešdiena - 10.00 līdz 16.00;

Ceturtdiena - SLĒGTS;

Piektdiena - 10.00 līdz 18.00;

Sestdiena - 10.00 līdz 17.00;

Svētdiena - SLĒGTS

1.Februāris

Laimīgie stāsti janvārī!

Esam ļoti priecīgi, ka Jaunais gads iesācies rosīgi un čakli! Uz jaunām mājām devušies 13 ūsaiņi, īpašs prieks par Ronju, Badiju un Glori (foto).

Glors - 3 gadus jaunais runcis Glors patversmē nonāca aizvadītajā gadā, īsi pirms Ziemassvētkiem. Runcis tika atrasts Āgenskalnā. Atradējas sākotnēji domāja, ka tā ir kaķenīte. Tomēr pēc veterinārārsta apskates tika secināts, ka Glorija ( kā sākotnēji minci iesauca) ir Glors, kastrēts runcītis.

Patversmē runcis sevi parādīja kā īstu mīļkaķi, lai arī citu ūsaiņu sabiedrībā runcis mācēja pastāvēt par sevi un parādīt, kurš kompānijā ir galvenais.

Uz jaunām mājām Glors devās janvāra pēdējā pirmdienā. Būs kompanjons un draugs kādai kundzei, kura nesen bija pavadījusi aizsaulē savu kaķīti un ļoti skuma pēc jauna minkāna.

Ronja – 8 gadus vecā kaķenīte Ronja mitinājās pie kādiem veciem cilvēkiem ar invaliditāti. Diemžēl saimnieki nevarēja parūpēties vairs ne par sevi, ne par kaķenīti. Lāčplēša dienā kaķenīte ieradās patversmē.

Jaunajā vidē Ronja uzreiz parādīja sevi kā draudzīgu, mīļu un sirsnīgu. Viņa ļoti labi satika ne tikai ar apmeklētājiem un patversmes darbiniekiem, bet arī ar pārējiem telpā mītošajiem kaķīšiem. Diemžēl Ronja uzreiz nevarēja doties mājās, jo viņai tika nozīmēta ārstēšana vecām brūcēm un iesnām.

Janvāra vidū viņa devās uz jaunajām mājām Kuldīgā. Novēlam Ronjai palikt tikpat rotaļīgai un aktīvai!

Badijs – Vēl būdams kaķēns, Badijs ieradās patversmē pērnā gada septembrī no pagaidu mājām. Ierodoties patversmē, viņš nemaz nevarēja pierast pie cilvēka. Viņam tika veltīta daudz uzmanības, bet liels progress nebija redzams. Ilgi runčuks nespēja adaptēties.

Redzot, ka Badija adaptācijas periods noris ļoti lēni, tika izlemts rast iespēju runčukam padzīvot pagaidu mājās. Tur viņš pavadīja vairāk kā divus mēnešus. Kad viņš janvāri tika atvests atpakaļ uz patversmi, viņš bija pilnībā pārvērties – izaudzis, pieradis pie cilvēka un kļuvis pavisam draudzīgs!

Tuncītis tika adoptēts janvāra beigās, dodoties pie mīlošiem saimniekiem uz jaunām mājām tepat Rīgā.