Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

7.Marts, 2017

Laimīgie stāsti februārī

Mēs patiesi priecājamies par visiem 32 dzīvniekiem, kas februārī atrada savus saimniekus. Īpašie stāsti februārī ir par trim brīnišķīgiem runčiem - Muri, Baksu un Berimoru!

Astoņgadīgais Muris patversmē nonāca 14.janvārī. Viņš visu mūžu bija nodzīvojis kopā ar kundzi gados, bet diemžēl veselība kundzei liedza turpmāk parūpēties par runcīti. Muris bija ļoti mīlīgs un inteliģents kaķītis, taču stress par dzīves vietas maiņu darīja savu, un Muris saslima. Veselu mēnesi Murim palīdzējām tikt galā ar veselības problēmām, līdz beidzot stāvoklis stabilizējās. 25.februārī tieši pie Mura atnāca jauki cilvēki un, neskatoties uz viņa vecumu, izvēlējās tieši viņu.

Bakss patversmē nonāca 11.decembrī, jo bērnam ģimenē bija sākusies alerģija. Runcītim bija smags hronisks stomatīts un patversmē nācās izraut visus zobiņus. Toties pēc operācijas Bakss sāka justies daudz komfortablāk un kļuva aktīvāks, jo mutīte vairs nesāpēja. 4.februārī tieši Baksu izvēlējās kāds zēns, par ko mums bija patiess prieks, jo pirms tam bažījāmies, ka Bakss-bezzobītis jaunus saimniekus gaidīs ilgi. Baksa stāsts patiešām ir ļoti laimīgs!

Berimors 4.janvārī patversmē nonāca no Maskavas ielas 250 kaķu kolonijas, kur bija pieklīdis. Viņš jutās tik laimīgs, ka beidzot nav jābrien pa sniega kupenām, ka 24 stundas diennaktī tikai gulēja. Viņa miers un labsajūta bija acīmredzama, jo reti kurš kaķītis, nonākot patversmē, neizjūt stresu un jūtas tik apmierināti. 11.februāri patversmē ieradās kāds kungs, kurš vēlējās adoptēt vismierīgāko kaķīti. Tas, protams, bija Berimors! Abi tagad izbauda mierīgu un murrājošu dzīvi!