Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās no 10.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

3.Janvāris

Laimīgie stāsti decembrī!

Decembra mēnesis atzīmējams ar gados vecāku kaķīšu adopcijām - Zizī, Pičuks (foto), Puška, Pīka ir devušies uz jaunām mājām. Kopskaitā decembrī no patversmes adoptēti 36 kaķi.

Puška

Šarmantais sešgadīgais  Puška patversmē mitinājās kopš marta mēneša. Runčuks bija bijušais mājas kaķītis. Tā nu ir sanāca, ka, nonākot uz ielas, viņš gandrīz divus gadus pavadīja uz soliņa pie kāpņu telpas. Labi cilvēki viņu baroja un kādreiz arī ielaida pagrabā – patverties no sala. Bet pa visu to laiku neatradās neviens, kas paņemtu skaisto un bezgala mīlīgo ūsaini pie sevis. Bet  viņš nogura no ielas dzīves un ārkārtīgi gribēja atkal nokļūt mājās... Tā nu mincis nonāca patversmē cerībā šeit sagaidīt jaunus saimniekus. Jāatzīst, viņš tiešām bija un noteikti arī jaunajās mājās ir harizmātisks runcis ar savu individualitāti, ko neslēpa arī patversmē esot. Ne par velti arī jaunās mājas runcim ir pati Rīgas sirds – Vecrīga! 

 

Pīka

Kaķenīte patversmē nonāca no pagaidu mājām, 2019. gada marta beigās. Pirmo savas dzīves posmu deviņgadīgā Pīka bija nodzīvojusi kā sētas kaķis, taču apmēram gadu atpakaļ kāda sieviete kaķenīti paņēma pie sevis, lai sameklētu tai īstas mājas. Diemžēl jaunu māju atrašana neveicās tik sekmīgi un ātri kā bija plānots, tāpēc Pīka tika nogādāta patversmē.

Pīka ātri adaptējās pie dzīves iekštelpās, lai arī lielu dzīves daļu bija pavadījusi laukā. Viņai ļoti patika gulēt un ēst...un atkal pāest un nosnausties. Raksturā ļoti mierīga, mīļa un draudzīga kaķenīte. Jaunās mājas mincītei ir tepat Rīgā pie kādas kundzītes.

 

Pičuks

Runčuks patversmē nonāca pagājušā gada 21. augustā. 3 gadus veco runčuku saimnieki pārvākšanās laikā atstāja, un mājas iedzīvotāji par Pičuku centās parūpēties, taču saprata, ka labāk nogādāt kaķi patversmē.

Patstāvīgajam runcim patversmē nenācās viegli. Pičuks nevarēja pierast pie tā, ka telpā atrodas daudz citu kaķu, pie tā, ka visu laiku nevar staigāt pa telpu. Taču patversmes darbinieki pieņēma un cienīja Pičuka raksturu un ļāva viņam staigāt pa telpu un iepazīt citus kaķus. Pičuks ar laiku pierada pie patversmes apstākļiem, taču dažreiz tomēr izrādīja agresiju, cenšoties par sevi pastāvēt.

Savus saimniekus Pičuks gaidīja 4 mēnešus, jo daudzi šaubījās par Pičuka rakstura izpausmi un nezināja, vai tiks ar viņu galā. Bet decembrī patversmē ieradās pāris, kas nāca tieši pēc Pičuka. Jau esam saņēmuši ziņu, ka Pičuks jaunajās mājās ātri iedzīvojās un jūtas ļoti labi.

Zizī

Miniatūrā 6 gadus vecā kaķene patversmē nonāca 2019. gada oktobra sākumā. Viņa 5 gadus pavadīja, dzīvojot uz ielas. Patversmē viņu nogādāja, jo uzskatīja, ka Zizī ir iespēja atrast labas mājas.

Kaķu meitene, dzīvojot patversmē, bija ļoti nedroša un bailīga, bet labprāt ļāvās glāstiem. Viņa vienmēr tika cienāta ar gardumiem, un viņa patiešām to varēja  atļauties, jo savos 6 gados svēra nepilnus trīs kilogramus.

Zizī uz jaunajām mājām devās decembra vidū, jo tomēr atradās cilvēki, kuriem iepatikās tieši kaķenes miniatūrais izskats.