Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - 11:00 - 19:00

Otrdiena - 10:00 - 17:00

Trešdiena - 10:00 - 17:00

Ceturtdiena - SLĒGTS

Piektdiena - 11:00 - 19:00

Sestdiena - 10:000 - 17:00

Svētdiena - SLĒGTS

20.Jūnijs, 2022

IZMAIŅAS PATVERSMES UN VETERINĀRĀS KLĪNIKAS “DZĪVNIEKU DRAUGS” DARBĪBĀ!

IZMAIŅAS PATVERSMES UN VETERINĀRĀS KLĪNIKAS “DZĪVNIEKU DRAUGS” DARBĪBĀ!

Patversme “Dzīvnieku Draugs” ar savu labestību un vēlmi palīdzēt nelaimē nonākušiem gan bezsaimnieku, gan saimnieku dzīvniekiem darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. No pašas pirmās dienas, patversme atradās plašās telpās Fridriha Candera ielā 4, kur savu mājvietu un patvērumu uz ilgāku laiku vai īsāku periodu rada vairāki desmiti ķepaiņu. Taču diemžēl zināmu apstākļu ietekmēti, patversme un sociālā veterinārā klīnika “Dzīvnieku draugs” bija spiesta mainīt telpas un līdz ar to arī samazināt palīdzības sniegšanu nelaimē nonākušiem četrkājainajiem draugiem. Patversmes un veterinārās klīnikas telpas tika pārvietotas. Jaunās telpas bija ļoti sliktā tehniskā stāvoklī – bez ūdens apgādes un kanalizācijas, nekrāsotām sienām. Bija skaidrs, - lai nodrošinātu sociālās klīnikas darbībai un dzīvnieku uzturēšanai piemērotus apstākļus, šajās jaunajās telpās bija nepieciešams veikt lielus remontdarbus. Visā šajā procesā tika iztērēti ļoti lieli finansiālie resursi, kuri diemžēl nebija paredzēti šādiem tēriņiem.

Tādēļ no visas sirds vēršamies pie ikviena no Jums, mūsu draugi, atbalstītāji un palīgi -  atbalstīt mūs, palīdzot finansiāli, lai mēs spētu turpināt mūsu gadu desmitiem iesākto darbu – palīdzēt, ārstēt un sniegt patvērumu ķepaiņiem, kuri apstākļu sakritības dēļ ir nonākuši nelaimē un kuriem mūsu atbalsts ir vienīgā iespēja izdzīvot.

Mūsu bankas konts: 

KRISTĪNES ČILVERES DZĪVNIEKU DRAUGU BIEDRĪBA

LV71HABA0551039535066

 

Variet veikt ziedojumu arī caur ziedot.lv projektu “Reiz cilvēkam bija draugs”:

https://www.ziedot.lv/reiz-cilvekam-bija-draugs-2022-4204

 

Patversmes un sociālās veterinārās klīnikas apmeklētāju ievērībai! Mēs atrodamies turpat – F. Candera ielā 4, bet ieeja pie mums ir ēkas otrā pusē!