Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās no 10.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

12.Maijs

Informācija patversmes apmeklētājiem!

Sakarā ar ārkārtas situācijas pagarināšanu valstī līdz 9. jūnijam, arī patversmes apmeklējums notiek tikai ar iepriekšēju pieteikšanos telefonsiki vai rakstot e - pastu, izvērtējot apmeklējuma nepieciešamību.

Laiku iespējams saskaņot, zvanot pa patversmes tālruni darba dienās laika posmā no plkst.10.00 - 15.00 (67500491) vai rakstot e - pastu dzd@latnet.lv. 

Patversmes veterinārārsts pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Saskaņot vizītes laiku iespējams, rakstot e- pastu dzd@latnet.lv vai zvanot uz patversmes tālruni (67500491) darba dienās laikā no plkst. 10.00 - 15.00. Vizītes laikā dzīvniekam pavadošā tikai 1 persona!

Pagaidām sestdienās un svētdienās saziņa tikai rakstot ziņu uz e-pastu.

Apmeklējot patversmi un vizītes laikā pie veterinārārsta, vēlams izmantot aizsargmasku.

Ziedojumus patversmes iemītniekiem iespējams atsāt pie patversmes administrācijas galda! Šobrīd patversmē uzturas tikai kaķi, tāpēc mums noderēs tīra gultas veļa, dvieļi un pledi, kā arī sausā barība un konservi, specializētie kārumi, specializētais kaķēnu piena maisījumu un pakaiši  kastītēm. Lūgums nevest matračus, paklājus, biezas segas, spilvenus un apģērbu. 

Brīvprātīgo palīgu darbs, lai arī ļoti novērtēts un atbalstāms, šajā situācijā tiek ierobežots, lai maksimāli samazinātu kontaktus savā starpā!

Būsim saprotoši viens pret otru, atbalstoši un iecietīgi. Lai izturība, stipra veselība un mīlestība!