Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

15.AUgusts, 2019

Ielas kaķu serilizācijas programma "Dzīvnieku Draugs" klīnikā

Šobrīd sociālajos tīklos klejo nepatiesas un nekorektas ziņas par to, ka patversmes klīnikā F. Candera ielā 4 sterilizācijas un kastrācijas līdz gada beigām tiek veiktas bez maksas.

Ziņas ir nepatiesas! Programmas ietvaros tiek sterilizēti ielas kaķi, pateicoties vairāku nacionālo un starptautisko mecenātu un organizāciju atbalstam. Šobrīd bezsaimnieku sterilizācijas programmā ir veiktas 229 sterilizācijas. Kaķus izķer organizācijas brīvprātīgie sadarbībā ar koloniju aprūpētājiem, gādājot, lai katrā no kolonijām sistemātiski tiktu sterilizēta lielākā daļa kaķu, jo īpaši kaķenes. Visi dzīvnieki tiek vakcinēti pret trakumsērgu un apstrādāti ar līdzekli pret parazītiem – blusām, iekšējiem parazītiem un ausu ērcīti. Lai sterilizētos kaķus iezīmētu, tiem tiek amputēti daži milimetri auss galiņa. 

Sociālā veterinārā klīnika  „Dzīvnieku Draugs” īstenos bezpajumtes kaķu koloniju aprūpes programmu „noķer – sterilizē – atlaiž” nevis līdz gada beigā, kā sociālajos tīklos tiek rakstīts, bet gan tik ilgi, kamēr tiks stertilizēts programmā paredzēto kaķu skaits.