Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās no 10.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

27.Oktobris, 2014

Esi mana zvaigzne!

9.oktobrī patversmē viesojās Mārupes novada Skultes sākumskolas jaunie novadpētnieki skolotājas Anna Čeičas-Sultanes vadībā. Iespaidojoties no redzētā, bērni, atgriezušies skolā, sacerēja vēstuli, ko varētu būt rakstījis kāds no patversmes iemītniekiem.


Esi  mana zvaigzne!

...Ja man izdodas redzēt krītošo zvaigzni, es vienmēr sapņoju tikai par vienu: es vēlos labas mājas un uzticīgu Cilvēku. ..

Paskrien dienas, paiet naktis. Bet es joprojām esmu šeit. Nē, slikti man nav. Te mani baro, kopj.  Dažreiz ar mani arī rotaļājas. Pacienā ar gardumu. Taču... es gribu Savu Cilvēku. Cik laimīgs tad es būtu! Vai tad tas ir daudz prasīts?

Dažreiz es sapņoju,kā mēs ar Cilvēku pavadām laiku, kā kopā rotalājamies, kā es priecājos un redzu Cilvēka acīs pārliecību – viņš mani nepametīs.

Taču šie sapņi ātri izgaist, zvaigznes no rītiem nodziest, un to vietā nāk mokoša sirdssāpe, tik asa un sāpīga, ka negribas celties kājās. Šādos brīžos gribas vēl vairāk saritināties sava būra  kaktā un klusām, pie sevis, smilkstēt. Jūs, Cilvēki, to sauktu par raudāšanu...

Mīļo Cilvēk, es neprasīšu daudz! Mīli mani, noglāsti, ieskaties acīs un uzsmaidi. Mana sirsniņa grib priecāties kopā ar tevi. Būt blakus. Kopā pārdzīvot gan jaukas un saulainas, gan drūmas un bēdīgas dienas.

Es apsolu mīlēt bez nosacījumiem! Esi mana zvaigzne, kurai es varu sekot, kuru sagaidīt katru vakaru, tāpat, kā es sagaidu zvaigznes tagad, redzot  pa mazu loga šķirbiņu.

Neļauj manai zvaigznei nodzist! Jo kādreiz tā jau notika. Un to es nevienam, nekad negribētu novēlēt...

Izdari sirdsdarbu, atnāc man pakaļ!


Vēstuli rakstīja Mārupes novada Skultes sākumskolas novadpētniecības pulciņa vadītāja Anna Čeiča-Sultane kopā ar jaunajiem novadpētniekiem K.Boridjko, J.Kļimentjevu (2.kl.), S.Anocki, L.Boridjko, R.Gurmanu, A.Jambajevu, P.Kuterginu, M.Pārumu, S.Timmu (3.kl.), V. Alencinoviču, V.Boli, M.Čerpinski, R.Timmu (4.kl.).