Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās no 10.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

30.Jūnijs

Cienīsim viens otru un darbu, ko darām!

Diemžēl darot labu darbu, bieži nākas saskarties un nepatiesu informāciju, kura sociālajos tīklos izplatās vēja spārniem.

Dzīvnieku aizsardzības jomā strādājam jau 20 gadus, katru dienu uzņemot patversmē, vakcinējot, sterilizējot, ārstējot un aprūpējot dzīvniekus, pēcāk meklējot viņiem jaunas mājas. Taču nepatiesas ziņas par mums un  mūsu darbu padara ikdienu daudz grūtāku un sarežģītāku.

27. jūnijā uz patversmi tika atnests runcītis - pelēki balts, gadus 8 vecs, pateicoties mūsu aktīvistei Ņinai. Ar sievieti izrunājām situāciju, ka mincis ir dzīvojis uz ielas, bet ir mīļš.  Tomēr vienojāmies, ka, ja runcītim radīsies problēmas ar  iedzīvošanos patversmes būrītī, noteikti ar viņu sazināsimies. Taču sociālajos tīklos izplatījās nepatiesas baumas, ka patversme kaķus met atpakaļ uz ielas ar pievienotu foto, kur kaķītis sēž brīvā dabā. Ka arī šis runcītis, lai arī uzņemts sestdien, jau tiks atkal izmests uz ielas. Ļoti skumji lasīt šādas ziņas. Šāda katra nepatiesa ziņa ļoti traucē nevis palīdz, jo tie ir meli. 

Lūgums, cienīsim viens otru un darbu, ko darām. Par jebkuru kaķīti, kurš tiek nogādāts patversmē, par viņa veselības stāvokli, uzvedību, raksturu un adopcijas iespējām, lūgums sazināties ar patversmi, nevis lasīt sociālo tīklu baumas un nepatiesu informāciju, vēl piedevām to izplatot tālāk. Mēs esam atvērti informācijas sniegšanā.

Paldies ikvienam, kurš palīdz mūsu ne vieglajā darbā, bet darītā ar lielu mīlestību un rūpēm.

UPDATE: Pateicoties brīvprātīgajiem palīgiem, kuri runcīti 27. jūnijā nogādāja patversmē, ar viņu rūpēm, gādību un palīdzību, tika runčukam atrastas jaunas mājas un jauni saimnieki. Šodien, 1. jūlijā, Kolumbs devās uz jaunām mājām! Paldies liels visiem, kuriem rūpēja runcīša liktenis un vēlme palīdzēt atrast jaunas mājas!heart