Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

8.Novembris, 2019

Ciemiņi patversmē!

6. novembrī patversmē uzņēmām ciemiņus - Labklājības ministri Ramonu Petraviču. Ar savu apciemojumu ministres kundze vēlējās uzsvērt labdarības nozīmi sabiedrībā kopumā.

"Mājdzīvnieki - cilvēka draugi, mīluļi, uzticami sargi, diemžēl arī bezatbildības upuri. Dzīvnieciņš nav Ziemassvētku dāvana. Esiet žēlsirdīgi pret ikvienu dzīvu radību - kā patversmē, tā uz ielas vai savā mājoklī. Atveriet sirdi un sava nama durvis, esiet atbildīgi un rūpējieties par mūsu četrkājainajiem draugiem! Katrs astainītis un ķepainītis ar cerībām raugās uz ikvienu, kurš ver patversmes durvis, cerībā, ka nāk tieši viņa jaunais saimnieks.
Tuvojas Ziemassvētku un labdarības laiks. Ja nespējiet dot mājvietu, tad esiet droši - gan dzīvnieciņi, gan patversmes darbinieki noteikti novērtēs jūsu sarūpētās sadzīves lietas (segas, šalles, gultasveļas) , higiēnas līdzekļus (dezinfekcijas līdzekļus, autiņus, vates kociņus), pārtiku (vēlams profesionālo zoo, piena aizvietotāju jaundzimušajiem) vai finansiālo atbalstu. Tas noteikti sniegs gandarījumu par labi padarītu darbu, un būs arī iegūts uzticamākais draugs.
Paldies Dzivnieku Draugs par jūsu rūpēm un uzņemšanu."