Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās no 10.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

2.Janvāris

Čaklie darbi decembrī!

Decembra mēnesī uz jaunām mājām devušies 36 kaķi, savukārt patversmē uzņemti - 18 minkas. Laimīgs stāsts ir ikvienam no viņiem, kuri sagaidīja jaunus saimniekus, bet īpaši decembra mēnesis atzīmējams ar gados vecāku kaķīšu adopcijām - Zizī (foto), Pičuks, Puška, Pīka.

Decembrī patversme uzņēma vairākas skolas ar bērniem, kuri bija sarūpējuši dāvanas patversmes iemītniekiem svētku laikā. Kā arī dāsni sarūpētas dāvanas un ziedojumus patversmes dzīvniekiem bija sagādājušas vairākas organizācijas un firmas.  Atzīmējama arī ir aizsāktā NUKO.LV akcija, kura turpinās līdz 2020. gada janvāra beigām. Sakām ikvienam no ziedotājiem sirsnīgu paldies par rūpēm, gādību un sniegto mīlestību.

Decembra sākumā patversmes telpās norisinājās 2020. gada kalendāra atklāšana sadarbībā ar augtskolu "Turība", kur visi ieņēmumi no kalendāra tiks novirzīti patversmes iemītnieku uzturēšanai. Kalendāra galveno varoņu tēlā - patversmes kaķi kopā ar "Turības" basketbolistiem amizantās pozās.

Piedalījāmies arī Mirandas bērnu nometnes Ziemassvētku ballē, kur arī visi ziedojumi, kuri tika savākti pasākuma laikā, tika novirzīti patversmes minku uzturēšanai.

Veterinārmedicīnas profilakses pasākumi “Dzīvnieku drauga” veterinārajā klīnikā decembrī - kopā veiktas 28 vakcinācijas, 22 attārpošanas, 41 bezsaimnieku kaķu sterilizācija un kastrācija. Veterinārmedicīniskā palīdzība vīrusu infekciju un traumu gadījumos sniegta 13 dzīvniekiem, no kuriem 4 kaķi turpina ārstēšanos arī 2020. gada janvāra mēnesī.