Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

3.Septembris

Atskats uz padarīto augustā!

Augusts bijis ražens mēnesis gan ar minku adopcijām, gan ielas kaķu sterilizācijām.Uz jaunām mājām devušies tādi minkas kā Garfilds, Stella, Mīcīte, Jurģis un Una (foto)- kaķi, kuri patversmē mitinājušies vairākus mēnešus,pat no gada sākuma. Kopā augustā uzņemti 35 kaķi un 36 ūsaiņi devušies mājās.

Augustā patversmē viesojušies ari vairāki ciemiņi ar saviem ziedojumiem un dāvanām patversmes minkām. Vieni no tādiem bija ZUZLITTER.COM pārstāvji ar dāvinājumu kaķu tualetēm - eko linu pakaišiem minku kastītēm. 

20.augustā patversmes zālē godinājām pie kopēja galda ar gardumiem un tējas tases,  mūsu brīvprātīgās meitenes, kuras ļoti daudz sava brīvā laikā pavada pie patversmes kaķiem un palīdz darbiniekiem ikdienas darbos un rūpēs. 

Veterinārmedicīnas profilakses pasākumi “Dzīvnieku drauga” veterinārajā klīnikā augustā - kopā veiktas 45 vakcinācijas, 49 attārpošanas, 116 bezsaimnieku kaķu sterilizācijas un kastrācijas. Veterinārmedicīniskā palīdzība vīrusu infekciju un traumu gadījumos sniegta 20 dzīvniekiem, kā arī ir veiktas 1 laboratoriskas analīzes.