Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

8.Janvāris

Atskats uz 2024. gada pirmo nedēļu!

Priecīgi varam padalīties ar 2024. gada pirmajām adopcijām!

Jaunā gada pirmajā nedēļā uz jaunām mājām devās trīs kaķīši - melnais runcis Bahs, raibā kažociņa īpašniece Mona un žiperīgā kaķu meitiņa Cilda.

Runcis Bahs būs ģimenes draugs kādai sirsnīgai ģimenei no Ukrainas, kuri pastāstīja, ka Bahs samērā ātri ir iejuties jaunajās mājās un ģimene ir ļoti priecīga par jauno ģimenes locekli. 

Mincīte Mona tagad dzīvos Siguldas pusē. 6.janvārī patversmē bija ieradies kāds pāris, kurš pērnā gada nogalē atvadījās no sava vecā runcīša, kuram bija veselības problēmas.  Tagad pāris, iesākoties jaunam gadam, vēlējās dot siltas mājas kādam citam kaķītim. Un sirdī iekrita kaķenīte Mona.

Izveicīgā Cildiņa nu mitinās Ādažu pusē, bauda rotaļas un punča bužināšanu, kas tik ļoti kaķenītei pietrūka patversmē, jo nācās ilgāku laiku pavadīt miera režīmā veselības problēmu dēļ.

Gada pirmajā nedēļā patversmē  ir uzņemti arī divi jauni kaķīši, kuri pamazām adaptējas patversmes vidē un drīzumā būs pieejami adopcijai. 

Visiem vēlam mīlestību, līdzcietību un rūpes vienam par otru un ceram, ka gads nesīs daudz laimīgu stāstu un siltas vienmērmājas visiem ūsaiņiem, kuri nonāks patversmē!