Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

29.Janvāris

Atskats uz 2023. gadu!

Atskatoties uz pērno gadu jāatzīst, ka tas bijis daudziem priecīgiem notikumiem piepildīts un bagāts ar čakliem darbiem.

2023. gadā savas vienmērmājas sagaidīja 187 dzīvnieki - 182 kaķi, 3 pundurtruši un 2 kāmīši.Patversmē uzņemti 218 kaķi. Visi uzņemtie ūsaiņi tika apstrādāti pret ekto un endo parazītiem, saņēma komplekso vakcināciju un tika sterilizēti. Sagaidījām arī īpaši laimīgos stāstus, kad kaķīši patversmē bija nodzīvojuši vairākus gadus līdz tika adoptēti. 

Patversmes veterinārajā klīnikā "Dzīvnieku Draugs" tika sterilizēti 302 bezsaimnieku kaķi. Lielam skaitam minču, kuri nonāca klīnikā uz sterilizāciju, tika arī sniegta palīdzība pie dažāda rakstura citām saslimšanām - gan iekaisumiem, gan vēderproblēmām, lielai daļai papildus sterilizācijai, tika veikta mutes dobuma sanācija ar zobu ekstrakcijām. Klīnikā nonāca arī kaķi, kuriem tika veikta brukas operācija, jaunveidojumu izņemšana un cita veida manipulācijas. 

Pateicamies Borisa un Ināras Teterevu fondam, kuri gadu no gada sniedz mums neatsveramu atbalstu, Ziedot projektam un  ikvienam ziedotājam un brīvprātīgajam palīgam, kurš sniedza savu atblastu un iesaistījās patversmes ikdienas dzīves un darbu organizēšanā.