Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

21.Jūnijs

ATSKAITE PAR BEZSAIMNIEKU KAĶU STERILIZĀCIJAS NEDĒĻU.

Laika posmā no 10. jūnija līdz 16. jūnijam patversmes veterinārajā klīnikā norisinājās ielas kaķu sterilizācijas nedēļa! Priecājamies, ka visu projekta nedēļu laikapstākļi bija saulaini, bez ilgstošiem lietiem un stipriem vejiem, līdz ar to ķērājiem bija vieglāk minkas noķert un nogādāt klīnikā.

Projekta laikā visi kaķi tika vakcinēti pret trakumsērgu, kā arī tika nogriezts kreisās auss galiņš, kas liecina par sterilizācijas veikšanu. Liels paldies Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas jau vairāku gadu garumā palīdz šī projekta realizēšanā!

Vidēji dienā tika veiktas 6-7 bezsaimnieku kaķu sterilizācijas. Vairums sterilizēto minku bija kaķenes. Lielai daļai atvesto ūsaiņu bija nepieciešama arī papildus  ārstēšana  - mutes dobuma sanācija ar zobakmens noņemšanu un zobu raušanu. Vairāki kaķi saņēma sistēmas, jo bija novājējuši un dehidratēti. Visi saņēma arī papildus apstrādi pret iekšējiem un ārējiem parazītiem. 

Atgādinām, ka jāsterilizē ir ne tikai uz ielas dzīvojošie kaķīši, bet gan arī mājas minči. Patversmes "Dzīvnieku Draugs" veterinārā klīnika sniedz arī maksas pakalpojumus gan dzīvnieku sterilizācijā, gan vakcinācijā, gan ārstēšanā.

Papildus informācija: 

http://www.dzd.lv/veterinara-klinika/maksas-pakalpojumi/cenradis.html

Vai zvanot pa tālruni: 67500491

Foto: H. Erte